reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Lilith nie dziwie się ze spać nie mogłaś spac. Gdybym znała konkretna datę to tez bym nie mogla, chociaż nie ukrywam ze znać bym wolala.
Seforka widzę ze prawie każdej minął już obstawiany termin, coś chyba wróżek z nas nie będzie ;)
 
Jako wrożki bysmy rzeczywiscie zbankrutowały.... Mi już wszystko jedno z datą. Myślałam,że chociaż raz mi się coś uda i bezstresowo urodze ciut przed terminem.

Dziś się obijam. On nawet nie drgnie kiedy ruszam się na pełnych obrotach.
 
Cześć Dziewczyny!
Ja wróciłam do żywych. Plus z tej choroby jest taki, że organizm tak wykończony, że śpię głęboko i prawie nie budzę się w nocy:)
Nova gratulacje!
Patrzcie jak to jest, że pod koniec stycznia to się rozpakowywała jedna za drugą a teraz pojedynczo i taki zastój. No ale najważniejsze, że już końcówka.
Idę trochę dom poogarniać i w ogóle...ruszyć się skoro siły wracają.
 
Dzien dobry...no i ja jeszcze w dwupaku :p hehe
Nie pospalam, naszykowalam Alana do szkoly M go zaprowadzil, polozylam sie kolo Olusi, przytulilam sie do niej z nadzieja ze usne bo ledwo przytomna rano bylam ale juz 1000mysli na minute i koniec spania.

Nie.wiem czy dzisiaj cos zrobie, na pewno sprawdze jeszcze raz torby do szpitala i pojde do sklepu po wode i wafle ryżowe.
 
Witam się! W nocy miałam lekkie skurcze
Tylko czekałam aż przybiorą na sile a tu przeszło... Od rana to samo. W dodatku M. mowi zr brzuch bardzo opadl. Właśnie zbieramy się na wizytę z nadzieja ze cos sie zaczyna dziać ale pewnie zostanie szybko rozchwiana, najpierw ktg tam się wszystko wyjaśni..:-/ Chce już mieć To za sobą albo w tą albo w tamtą.. ech.
Buziaki i miłego dnia mamusie :-)
 
reklama
Kamisia chcesz mnie tak sama zostawić z tym moim odległym terminem? Niedobra Ty
Tak poważnie to życzę żeby się już udało skoro czujesz się gotowa. Daj znać po wizycie. Ja czekam na polozna to chociaz serducha sobie poslucham
 
Do góry