reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Mkvet nie wiem do końca jak to wygląda od środka jak już mnie położą, nie dopytałam ze stresu :zawstydzona/y: W środę lekarz mówił, że jak nic się nie zadzieje to tak czy siak na oddział. Pewnie jak to wywoływanie ma wyglądać będą podejmować decyzję na bieżąco bo wiadomo, że wiele czynników trzeba wziąć pod uwagę. Jutro będę na ip, mam nadzieję, że coś będzie więcej wiadomo. Może chociaż szyjka się skróciła... :sorry2:
 
reklama
Bettina trzymam kciuki

Ola za Ciebie tez kciuki zebys dzisiaj przytulila.

Dzien dobry
Mnie dopadl jeszcze gorszy kaszel i katar, chyba sie przejde do lekarza zeby mi cos przepisal.

W ogole mlody jakis taki od wczoraj malo aktywny jak nie on. W nocy w ogole nie kopal ze dwa razy sie wypiol jak go szturchnelam a tak to nic.
 
Dzien dobry

Demolka co za śliczna Kryszynka, dobrze ze skończyło sie SN ale to owinięcie pępowina brzmi groźnie

Bettina obyś sie doczekała i dzisiaj szybko urodziła, trzymam kciuki !!!

Ja obudziłam sie połamana, nie chce mi sie wstawać z łożka ale jestem strasznie głodna i pewnie zaraz to zrobie

Lilith u mnie tez mała jest spokojniejsza w nocy, bez porównania bo w nocy szalała najbardziej... Moze spi kiedy i ja śpię? Marzenie zeby tak było po porodzie :-))

Miłego dnia Wszystkim
 
Bettina trzymaj się :) oby się szybko i łaśnie rozwinęła akcja

Ola za Ciebie też kciukasy ;)

Demollka slicznosci :) piękna córunia

Lilith oj akurat na sama końcówkę musiało się chorobsko przyplatać, z tego co pamiętam to kaszel to nie za dobrze żeby był. A mnie dzisiaj jakiś delikatny kkaatarek złapał oby się nie rozwinęło
 
Wczoraj mialam mocnejsze bóle podbrzusza i klucia w szyjce oraz sporą ilosc czopa. W nocy lapaly mnie też bolesne skurcze, no ciekawe ile tak pochodzę cały czas czuję się jak bym miała okres :eek:

PaniAg i jak tam po tym wiesiolku ;) ?
 
reklama
Wczoraj mialam mocnejsze bóle podbrzusza i klucia w szyjce oraz sporą ilosc czopa. W nocy lapaly mnie też bolesne skurcze, no ciekawe ile tak pochodzę cały czas czuję się jak bym miała okres :eek:

PaniAg i jak tam po tym wiesiolku ;) ?
Moze to juz niedlugo??
Chociaz mi kawalek czopa odpadl chyba z moesiac temu a reszta dalej siedzi, nawet ginka mowila ze uparty ten kawalek czopa i trzyma sie kurczowo. Ale moze u Ciebie bedzie inaczej i szybko pójdzie i akcja sie rozkreci.
 
Do góry