reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Beemik podejrzewam, że jeszcze nie jedna mnie wyprzedzi bo moje dziecię bardzo się ociąga :-p
Mkvet poszłam tylko po zwolnienie, nawet za bardzo z nią nie gadałam bo inna pacjentka mnie przepuściła w kolejce i nie chciałam blokować. ;-) ;) A poza tym w szpitalu jacyś konkretniejsi Ci lekarze i przecież jutro tam będę, u nas jest tak, że po terminie to już szpital przejmuje opiekę.
Lilith w życiu bym nie poszła na taki spacer w zaawansowanej ciąży sama :szok:


U mnie od wczoraj wieczór pojawiły się nowe skurcze i te już są trochę bolesne. Napina mi się cały brzuch i ciągnie mocno w podbrzuszu a wcześniej tylko górna część brzucha się napinała. Póki co nieregularne ale może jestem krok bliżej porodu :-p
 
Anit, jak szybciutko! Gratulacje!

Ja od kilku dni cwicze miesnie kegla i mnie pobolewa podbrzusze. Zaraz wskakuje na piłke troche pokrecic biodrami. Wiesiolek łyk i na piłkę fik xD

Ola sprawdz wiadomosc; p
 
Anit to niespodzianka gratulacje i dużo zdrówka! My po wizycie. Ktg reaktywne, nawet dwa skurcze pokazało na 70% a nic sZczególnego nie poczułam tylko napięcie brzucha. To.która kolejną Beetina czy Ola?
Ola trzymam kciuki za jutro jak samopoczucie?
PaniAg ale ładnie się zrymowalo :-)
Magda podziwiam postawę męża bardzo odpowiedzalnie się zachował na pewno Ci ulzyło . Moj dzis mial.negocjowac urlop na pierwsze początki bo ma dużo zaległego ciekawe co z tego wyjdzie. jeszcze gdyby było wiadomo kiedy mała zechce wyjść to by było super a tak nie znasz dnia ani godziny hihi.
co do wagi u mnie 14.5 kg na plusie a to dlatego tez ze nie potrafie sobie odmowic słodkich przyjemności. .. jak tam dziewczyny ile pączusiow dzis na koncie ? Nie wiem jak wy ale ja juz mam okropna zgage więc koniec na dzis z jedzeniem ;-)
 
Ostatnia edycja:
Bettina niestety nie mialam innego wyjscia i musialam isc...ale sama nie bylam tylko z Olusia :) M za pozno wraca z pracy i niestety nie zdazyl by na poczte a jak idzie do pracy to poczta zamknieta wiec jak mus to mus a no i spacer zaliczony.

Ja dzisiaj zjadlam 4 paczki i pewnie jeszcze jednego wciagne.
Sama sobie sie dziwie ze tylko 7,5kg na.plusie przeciez ja slodycze pochlaniam tonami
 
Lilith dlatego ja teraz nic nie zamawiam, obawiam się, że przyjdzie a ja będę w szpitalu i nie będzie komu odebrać przesyłki :-p
Kamisia jak u mnie do niedzieli się coś rozkręci to cud będzie. :unsure: Zastanawia mnie od kiedy liczą te doby po terminie. W 8. dobie po położą mnie na oddział to albo w poniedziałek albo we wtorek. Hania niech się szybciej decyduje bo mało czasu zostało :surprised:
 
Lilith to nic tylko sie cieszyc ze tak malo. Mniej do zrzucania będzie :-) Nie wiem od czego to zależy, od wagi wyjściowej czy byla w normie czy te nie . Ja i tak jestem zdania ze jak z pierwszym udało mi się zgubić i wrócić do wyjściowej (a miałam plus 18 w ciazy) to i teraz dam radę..
 
Bettina oby Hania sama zdecydowała wcześniej :-) ja juz 4 dni po terminie dostałam skierowanie na oddział z pierwszym a i tak zdecydował sam kiedy chce wyjść tyle że byłam pod stala kontrola... każdy szpital ma inne procedury moja koleżankę też dopiero w ósmej dobie po terminie położyli na oddział..
 
reklama
Do góry