reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Anit GRATULACJE :)
Jaki punktualny ten Twoj synuś :)
Jak będziesz w stanie to napisz jak się zaczęło i jak poród przebiegał czy był łatwiejszy, szybszy mniej bolesny od drugiego?
Zdrowka dla Was :)
 
reklama
Anit jak to? Jak? Gdzie? Kiedy? Zaskoczyłaś mnie :D Jakoś tak niespodziewałam się ;p ;) Ale gratuluje z całego serducha!!!!

PaniAg haha mój tez tak ma, ze jak mam zly humor to z kwiatkami przybiega, oczywiscie nie zawsze, musi mi sie nazbierac, ale juz kilka razy sie tak zdarzylo ;) Ci nasi mezowie rzeczywiscie jacys dziwnie podobni ;p ;)

Carolajna powaznie mowisz z tym dokupowaniem? Z tego co pamiętam to Twoj Danielek dosc spory się urodzil...Ja mam malo rzeczy na 56, reszta troszke wieksza...

Lilith ale masz ciuszkow dla malucha ;) Wszystkie tak duzo macie? :)

Bettina no niezla ta Twoja ginka, kto jak kto, ale ona się dziwić nie powinna ;p
 
Anit ogromne gratulacje!!
Magdalena Mąż podjął dobrą decyzję:)
Lilith Ty rzeczywiście masz bardzo dużo ubranek. Ja mam mniej... Około 6 kompletów 56, a kolejne to już 62 i tych trochę więcej.
Bozienka cudny ten Twój Maluch!!
Olaolala ale masz fajnie, że już zaczynasz z doświadczeniem;)
Beemik 3kg to już duża dziewczyna:) To ciekawe która z nas będzie pierwsza. My niby też obie gotowe, ale szyjka zamknięta i na razie się nie skraca;) Myślisz, że jak ciąża spokojna to później kobieta odreagowuje? Przygotuję Męża na to :D
Bettina ja najbardziej lubię takie domowe faworki..smażone na smalcu...Mniammmm.... A Twoja ginekolog dała Ci jakieś wskazówki jak przyspieszyć?;) Poszłaś tylko po zwolnienie czy Cię badała?

Ja też już po spacerku popołudniowym, ale złapał nas deszcz, więc troszkę zmokłam.
A wieczorem wędruję do fryzjera, przefarbować się i obciąć.
Jak większość dnia spędzam w domu to na każde wyjście cieszę się jak dziecko, nawet po zakupy:D
 
Anit gratulacje! Dopiero pisalas o skurczach, a teraz Tymek juz na swiecie. To Ci niespodzianke zrobił. Super! :-)

Mkvet to bedziemy sie scigać ;-) ja sie raczej nie spodziewam wczesniejszego porodu, ale zobaczymy jak wyjdzie. A najbardziej sie boje tego baby bluesa... W sumie wybuchowa nigdy nie bylam, tylko denerwuje sie malymi rzeczami np.ze mi ktos droge zajechał i od razu mi sie cisnienie podnosi, ale moze troche tej cierpliwosci zostanie mi po ciazy i tak od razu nie minie?;-)

Lilith to sie niezle napracowalas z tym praniem i ukladaniem wszystkiego. Ja sie mieszcze ze wszystkimi rzeczami dla dziecka do jednej komody z 4 szufladami (Malm z Ikea) łacznie z pieluchami, kocykami i kosmetykami. Wszyscy mi mowili, zeby nie szalec z malymi rozmiarami, bo i tak maluszki szybko rosna, wiec ich posłuchalam. W razie czego dokupie co nieco, bedzie pretekst, zeby sie na zakupy wybrac ;-)

Bettina bidulko, nie ociagaj sie tak, Ciebie obstawialam jako nastepna, a tu Anit80 nas zaskoczyla ;-)

Bozienka słodziak z Twojego "pączusia" :-)
 
reklama
Anit gratuluje...to mnie zaskoczylas teraz.

Duzo ubranek na 56 nie mam pare szt tylko..reszta to 62,68....

Bylam na poczcie po moj monitor oddechu.... myslalam ze urodze po drodze bo to jakies 2km z buta....takie kłucie mnie dopadlo ze ledwo doszlam
 
Do góry