reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Czesc dziewczyny!

Mkvet ja mam planowo termin na 24 lutego, a wiadomo, ze roznie bywa. Dzis mialam wizyte, wszystko ok, dzidzia wazy ok.3kg, szyjka zamknieta, 38tc rozpoczety, wiec jestesmy z corcia gotowe :-) na ktg wyszlo, ze mała sie dzis troche złoscila he he moze juz sie nie moze doczekac, zeby wyjsc ;-)
A co do hormonów w ciazy to ja tez jestem o wiele spokojniejsza niz przed ciaza, mam wiecej cierpliwosci do wszystkiego i wszystkich, az sie boje co bedzie po, znow bede sie denerwowac z byle powodu;-)

Jenot gratuluje córeczki!

Ola nie dziwie sie, ze spac nie mozesz. Z jednej strony fajnie znac termin, ale z drugiej wiesz, ze to juz jutro i stres podwojny. Zaciskamy kciuki, bedzie dobrze!

Lilith podziwiam Twoj zapal i energie w porzadkach i przygotowywaniu ubranek. I zazdroszcze gubionych kg. Mi waga znow urosła i pomimo, ze niezle w ciazy wygladam i tak tez mi duzo osob powiedzialo, waga pokazuje +16kg (szok). Ale mam tez duzo wody zatrzymanej w organizmie i ciagle mam spuchniete stopy i dlonie ;-(

Magdalena777 brawo dla meza. Jak napisalas ostatnio, ze szef chce go wyslac w delegacje to bylam troche w szoku, ze nic nie odpowiedzial. W sumie moze to sie wiazac z jakimis konsekwencjami, ale szef tez czlowiek i powinien zrozumiec, ze takich rzeczy przed porodem sie nie robi, zwlaszcza, ze to tez Twoj szef i zna cala sytuacje!

Paczki wczoraj nam sie udaly, chociaz nie byly takie ładne w wygladzie jak Magdy, ale w smaku dobre. Tak wiec bezkarnie swietujemy dzisiaj tłusty czwartek :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lilith co do prasowania to wszystko spoko tylko przy wywracaniu na lewą stronę tych maleńkich ubranek sporo czasu traciłam. Ciekawe czy jak już mała będzie z nami będzie mi się chciało prasować. :-p
Z przeziębieniem nie ma żartów, szczególnie na końcówce, ja bym poszła do lekarza, żeby szybko się dziadostwa pozbyć. :tak:
Haruna to pewnie skurcze przepowiadające, na tym etapie będziesz ich miała coraz więcej.:blink:
Magda przy takiej gromadce jak Twoja nie dziwię się, że czasu na forum nie zostaje. ;-) ;) Ja się zastanawiam jak sobie z jednym poradzę, no ale wiadomo przy pierwszym to strach ma wielkie oczy :surprised:;-) ;)
Mkvet ja miałam chęć na faworki to kupiłam gotowe, a co tam jak szaleń to szaleć. :-p
Ola nie martw się na zapas, najważniejsze, że wiesz co, jak i kiedy. Wiesz ile bym dała za taką wiedzę ;-) ;)
Ja nawet nie wiem ile spakowałam ubranek, chyba 4 zestawy :confused: Najwyżej tatuś będzie dowoził.
Magdalena ja już chętnie bym się wybrała na jakieś zakupy, sobie to nie wiem kiedy cokolwiek ostatnio kupiłam. :confused: Nawet kolczyki by mnie teraz ucieszyły. :-p
Lilith ile ubranek :szok: to wszystko najmniejszy rozmiar? :szok: Mi ubranka na start 62 mieszczą się w jednej szufladzie a i tak mam luz, drugie tyle bym spokojnie mogła dołożyć. I drugą szufladę mam z 68 bo powoli sobie kompletuję jak coś ładnego trafię. ;-) ;)
Bozienka ale cudny! I jaki duży. :-D Też już chcę moją kluskę! :sorry:
 
Ja mam tylko jakieś 4-5 sztuk body na 56 a wszystko inne na 62. Zobaczymy czy będzie konieczność dokupienia czegoś małego. ;-) ;)

Byłam dzisiaj u gin po zwolnienie lekarskie i jak przyszła to aż się zatrzymała zszokowana, że jeszcze nie urodziłam hahaha :rolleyes:
 
Ojejku a ja mam wszystko od rozmiaru 62. Tak mialam dla Amelki i nic nie dokupowalam teraz. Mam nadzieje ze Lili będzie tak duża jak siostra
 
A Amelka jaka była? :blink:
U mnie znajoma urodziła niedawno dziewczynkę 4500 i 63 cm :surprised: To trzecie dziecko, druga była podobno jeszcze większa. :surprised:
 
Bozenko, co za slicznosci ci w domu rosnie!

Ola, ja tez nie wierze,ze bede mama!!!

Dzis spacer byl 45 min, Maly sie przemiescil i bok nie boli. Az sie chce zyc! Peanie zrobione, kibelek wypucowany, co by tu jeszcze zrobic... ;)

Jutro mam wizyte u gina, az sie boje ile wazy Dziecię...
Wymaz mam ok wiec tyle dobrego.

A po wczorajszych placzach bez powodu dostalam od meża tulipany xD
 
reklama
Do góry