reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Haruna moja na dzisiejszym USG miała 2900 tylko że u mnie widoków na rychły poród nie ma. Mimo że na KTG skurcze się pokazały. Chyba zaczne przysiady ćwiczyć o ile pamiętam PaniAg chciała zacząć trening z chodakowską:) więc może się dołączę.;)

Jenot pewnie sporo dziewczyn tu zagląda i tylko czyta, głowa do góry jak czytałaś to sama widzisz ile dziewczyn po cesarce jest już w domu.

Mam ochotę na kompot z jabłek ale chyba jutro sobie ugotuje bo dzisiaj mi się nie chce.
 
reklama
Demolka gratulacje! My też czekamy na Alicję. O mały włos wczoraj nie wylądowałam na porodówce przez kaszel. W sobotę zaczęła córka chorować a w niedzielę ja z mężem. Mamy mega grypę. Wczoraj o własnych siłach nawet nie poszłam siku. Już nawet ból bioder od ciagłego spania mi obojętny.
Jenot w którym szpitalu rodzisz? Ja się planuję na Kopernika.
 
Caro ale słodziak normalnie do schrupania.

Dziewczyny czy wy też macie bóle jak na okres? Mnie trzymają od jakiś 3 dni. Gdyby nie ciąża to bym powiedziała że zaraz okres dostanę.
 
Magmich, ja dzis takie mam. I wczoraj wieczorem. A bobas daje czadu az mi lata brzuch. Po cieplym prysznicu sie uspokoil.

Szanse na bycie kolejna Mama to juz chyba ma kazda z nas.

Carola, jaki cudny dzidzulek!
 
Caro to w zasadzie mnie cieszy tylko jak długo to może potrwać bo te bóle za fajne nie są a lekarz dzisiaj stwierdził że nie widzi rychłego porodu. Chociaż wiadomo, że ludzki organizm jest nieprzewidywalny i wszystko jest możliwe.
W pierwszej ciąży nie miałam takich bóli jak już mnie chwyciło to konkretnie i od razu na porodówkę jechałam.

PaniAg my to prawie równo idziemy u mnie leci 39 tydzień.
 
Caro to w zasadzie mnie cieszy tylko jak długo to może potrwać bo te bóle za fajne nie są a lekarz dzisiaj stwierdził że nie widzi rychłego porodu. Chociaż wiadomo, że ludzki organizm jest nieprzewidywalny i wszystko jest możliwe.
W pierwszej ciąży nie miałam takich bóli jak już mnie chwyciło to konkretnie i od razu na porodówkę jechałam.

PaniAg my to prawie równo idziemy u mnie leci 39 tydzień.
W pierwszej ciąży też nie miałam i też jak rodziłam to raz a konkretnie :)
 
Carola przesliczny ten Twój synus :) słodziak :)

Magmich właśnie te bóle to ją mam już od ponad tygodnia szczególnie w nocy, taki typowo okresowy połączony z bólem nóg (zawsze nogi mnie dzień przed @ bolą i w pierwszy dzień)
Co dziwne w poprzednich ciazach tak nie miałam.. mam nadzieję że to nie jest zwiastunem bardziej bolesnego porodu
 
Kati nie strasz ja nawet nie próbuje tak myśleć.
Zobaczymy jakie będzie samopoczucie po kąpieli ale to dopiero po M jak Miłość (tak tak oglądam ten serial możecie się ze mnie pośmiać;) )
Przed nami kolejna nocka z wiatrem już strasznie dmucha.
 
reklama
Do góry