reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

PaniAg dobrze by było gdyby tak któraś chlustnęła im tymi wodami, może by się czegoś nauczyli, a przynajmniej szacunku do kobiet w ciąży :)
 
reklama
Hehe :) mi też się marzą zakupy, takie z prawdziwego zdarzenia, ale na to jeszcze muszę poczekać, bo o ile do wagi wracam dość szybko, to np obwód bioder normalny będę mieć najszybciej za pół roku, a góry przystosowane do karmienia będą królować jeszcze dłużej (oczywiście jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem).
PaniAg - hehehe.... Tak trzeba przyznać, że mój mózg nie funkcjonuje ostatnio najlepiej :-) a tak na marginesie - Ty też jesteś z Dolnego Śląska ? Jakos mi to umknęło ;)
 
PaniAg gdzieś w internecie wyczytałam że w ciąży kurczą się szare komórki w mózgu. Kilka tygodni po porodzie wszystko wraca do normy;) mam nadzieję;)
 
Hej wam :-) która rodzi ?? Jako prawdziwa lutowka ;-) u nas dzisiaj było w miarę ładnie wiec skorzystalismy i spacerowalismy :-) jutro mamy 1 wizytę u pediatry :-) zobaczymy ile mały przybrał i czy coś urósł ;-)
 
reklama
Jeśli w piątek mnie potną, to będę pierwszą lutówką ;) chyba, że któraś mnie uprzedzi :)
 
Do góry