reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Czesc Dziewczyny

Ja dzielnie trzymam sie do terminu
Rozbawilyscie mnie z tymi szarymi komórkami, bo to chyba prawda, ostatnio cieżko mi idzie myślenie :-)

Ja mieszkam w DE i tu na szczęście nie ma takich walk w Lidlu, a tez sa super promocje
Ja wczoraj kupiłam komplet na wyjście ze szpitala i znalazłam go w DM-ie, jakoś nigdy nie zwracałam tam większej uwagi na ciuszki a masa przecenionych w super jakości znalazłam :-)
Jedyne czego mi brakuje to pieluch, smoczka (moze druga bedzie chciała) i chyba jeszcze dokupie trochę Body, w C&A sa fajne zestawy 5 w paczce,
ale tez nie chce mi sie tam jechac, za duzo ludzi
 
Witam się i ja :-) my dziś Na małych zakupach. mam dość to już nie dla mnie takie eskapady hihi. nocka kiepska spac w ogole nie moge nie wspominajac o bolach bioder masakra o pęcherzu juz nie wspomnę chyba z 5-6 razy wstawalam. Ja coś czuję ze będę ostatnia z Was znając moje szczęście i zdolnosci do przenoszenia... chociaz mowia ze dziewczynki rodza sie w terminie bądź parę dni przed ale łudzić się dobra rzecz hehe. ..
 
Ja po wizycie . Szyjka 0,8 cm ale zamknięta , młoda juz tak nisko ze ledwo udało sie mnie zbadać - mam głowę miedzy nogami ;) lekarka mówi ze jak jakimś cudem dotrwam do terminu to mam sie zgłosić w dniu porodu bo mało wód jest i łożysko 3 stopnia. Dlatego radzi aby juz zacząć metodę 3xS ;) . Prognozy na 2600
Aleeeeee to prognozy bo główkę nie dało sie nawet zmierzyć ;)
 
Hej dziewczyny,
Coś tam wam kiedyś pisałam, ale przyznam szczerze, że wolę podczytywac-jestem bardzo na bieżąco i wciągnięta jak w najlepszy serial. Wszystkim bardzo kibicuję trzymam mocno za każdą z osobna. Dziś postanowiłam napisać bo jutro mam termin cc i dopadł mnie okropny stres. Chyba potrzebuję wsparcia pod sam koniec...Głupiutka jestem ale chyba najbardziej przeraża mnie cewnik i lewatywa. ..masakra. To moje pierwsze dziecko-dziewczynka Michalina:) Swoją drogą ,zastanawialyscie się kiedyś ile ciężarówek was tak podczytuje? Jesteście super:) Pozdrawiam z Krakowa.
 
reklama
Jenot, witaj ! Mnie też to przerażało najbardziej a okazuje się, że to nic takiego.
Lewatywa nie jest nawet nieprzyjemna, aż się zdziwiłam bo brzmi strasznie. Cewnik? Kiedyś mi zakładali i średnio przyjemne to było ale teraz przy szybkiej decyzji o cc, w sumie już mnie wieźli a położna na łóżku mi zakładała to nawet nie poczułam. Ściąganie ponoć mega nieprzyjemne i co? Minimalny dyskomfort.
Pamiętaj, że po cc dostaniesz dokładne wskazówki co i jak. A ja będziesz siadać a potem wstawać to w obecności malucha, jedno spojrzenie na mego synka dawało mega moc :)
Powodzenia! Będzie dobrze.
 
Do góry