reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Demolka, gratulacje, ale masz Calineczkę ;)

Magda, ale wiadomo czy Theo od Ciebie się zaraził tą wysypką?

Anit ja jak nie raz coś mówię to muszę się zatrzymać i zlapać oddech, bo łapie mnie zadyszka :)

PaniAg ja też się zawsze denerwuje jak mój wyjeżdża w delegacje. Ostatnio kazałam mu szukać nowej pracy ;)

Lilith ja wczoraj byłam w Lidlu i wszystko poprzebierane, ale śpiworków było sporo jeszcze akurat :)

Zuzanka to fajny macie plan :) My też chcemy sobie tacierzyński zostawić na potem. Mąż chciał teraz wykorzystać trochę urlopu. Oczywiście, on nie widzi problemu tam gdzie ja i on zdecydował, że będzie ze mną od pierwszego pobytu w szpitalu, a później jak będzie potrzeba to postara się o zwolnienie ew.o więcej urlopu
 
Ja byłam wieczorem i śpiworki były jeszcze we wszystkich kolorach. Ale to też kwestia tego jak lidl jest uczęszczany, w naszym raczej nie ma wojen zakupowych;) Przynajmniej nigdy na takie nie trafiłam;)
 
Witajcie dziewczyny,
ja dzisiaj po wizycie i jak urodzę w terminie to była ostatnia a jak nie to jeszcze mam przyjechać. Na KTG niby jakieś skurcze widać ale w badaniu lekarz stwierdził że jeszcze nie czas chociaż nigdy nic nie wiadomo. Czyli wiem tyle co nic.:(
U nas przez całą noc paskudnie wiało i spać nie szło, teraz pogoda taka sobie raz słońce raz deszcz.
Zakupy to ja już sobie odpuściłam bo mnie ludzie wkurzają jak się kręcą i nie wiedzą czego chcą. Wszędzie męża wysyłam. Wczoraj stwierdziłam że przygotuję mu listę co ma kupić jak się mała urodzi.
Zastanawiam się też coraz bardziej nad sterylizatorem do butelek ale nie takim do mikrofalówki.
Może któraś z Was coś podpowie w tym temacie.
 
Na dolnym slasku tez niezle hula wicher. Cala noc deszczowa. Rano chwila slonca i dalej ponuro....Senna jestem strasznie.

Ja Lidla nienawidze,bo ile razy cos upatrzylam to nie bylo a bic sie z babami nie bede...

Maz gdzies kolo frankfurtu do 23, rodzice musza zawiezc bratowa moja do innego miasta na rezonans wiec jakbym rodzila to zostaje tesc. Wlasnie dzwonil czy nie rodze xD

A o zakupach marze ale ubraniowych dla siebie. To juz po porodzie. Iue mam nerwow teraz na chodzenie po sklepach, w zwyklej biedrze w kolejce nikt nie przepusci a co dopiero w galerii. Patrza jak na trendowata co zaraz zacznie chlustac wodami plodowymi;)
 
Ostatnia edycja:
PaniAg nie strasz teścia:-) :):wink: i klientów w galeriach :rofl:. Szczerze to też miałam takie wrażenie ostatnio jak byłam w galerii, a było to 1,5 m-ca temu.

Ja też chciałabym kupić do ubrania coś fajnego i ładnego na wiosnę, ale myślę że to już bliżej świąt wielkanocnych. Po porodzie pewnie dalej będę biegać w tym co miałam gdzieś na połowę ciąży.
 
Tak Anit ale kto marzyć zabroni;) O wiosennych ubraniach;)

A tescia chyba postraszyła tesciowa hahhaa. Smieli sie,ze on dzis pelni ciazowy dyzur;) Zreszta u nas szpital blisko.
 
reklama
Do góry