reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Lilith, moj sen też pozostawia wiele do życzenia. Mały mi tak poobijał żebra w nocy,że teraz to porządnie czuję....A zgaga męczyła mnie całą noc.

Mąż wstał o 2.3o! Ostatnia delegacja w lutym, wróci wieczorem. Zawsze jestem niespokojna jak jedzie. Coś czuję,ze dziś będzie dzień z melisą;)

Demolko, gratulacje!
Magda, zdrowiejcie!
 
reklama
Cześć , coś widzę że coraz większe poddenerwowanie każdej z nas. Wszystko zaczyna nas irytować :oo: , no dziewczyny hormony szaleją do tego niepewność każdego dnia :unsure:. Jeszcze chwila i wszystko się rozwiąże:-D

Ja po pierwszym śniadanku polożyłam się jeszcze :biggrin2:. M pojechał pozałatwiać sprawy urzędowe, chłopcy w szkole, a w domu cisza :tak:. Mały się troszkę poprzewracał :rofl:. Mogę spokojnie jeszcze się zdrzemnać :tak:.

Pogoda u nas masakryczna pół nocy wiało i padało, teraz jest może troszeczkę lepiej, nawet słonko próbuje się przebić .
Życzę miłego dzionka :yes:
 
Magdalena to podeślij troszkę tej pięknej pogody :biggrin2::yes:jak się uspokoi wiatr to po obiedzie obowiązkowo spacer :happy2:
Ja jestem z pomorskiego, mieszkam przed Gdańskiem jakieś 45 km.
 
Nooo dzien dobry...usnelam po 5, i wlasnie wstalam z Olusia....Alan na feriach u babci na caly tydzien pojechal wiec troszke spokojniej i nikt.mnie nie budzil o 8 :)

Dzisiaj zachacze lidla ale pewnie juz wszystko poprzebierane.

U nas tez pogoda byla w nocy masakryczna..wialo i lało w nocy, teraz troszke sloneczka sie przebija ale i tak wieje
 
U nas wieje niemiłosiernie, szaro i buro a co jakiś czas leje strasznie.
Anit blisko mnie w takim razie (jeszcze zależy w jaką stronę). Nie pocieszę Cię, do niedzieli ma tak być.
 
Lilith u nas już wczoraj było poprzebierane i z jednego modelu, który mi się podobał nic nie znalazł mąż.
U nas nocka ciężkawa, mały teraz nadrabia a ja próbuję z nim...
 
Cześć dziewczyny!
Demolka gratulacje!!
Beemik to chyba czasem tak jest, że chęć na czytanie spada do zera. Ale pewnie jak już Maluszek będzie spał, a Ty będziesz miała siłę to może wtedy chęci wrócą:)
Magda dużo zdrówka dla Was i mniej takich przykrych niespodzianek, szczególnie na początku.
Anit ja mam taką zadyszkę. Np kroję sobie pomidorka na kanapkę i czuję, że nie mogę oddychać. Nie łapie mnie taka zadyszka po wysiłku tylko właśnie głównie jak nie robię nic wymagającego energii. Najczęściej wtedy mocno wietrzę mieszkanie i jak temperatura spada to jest lepiej.

Ja byłam wczoraj w Lidlu z Mężem, kupiliśmy i pajace i body, a dla siebie kupiłam ten stanik do karmienia i powiem Wam, że jak na taki za 25zł to jest bardzo fajny. To jest zresztą model bardzo zbliżony do tego jaki ma alles(tylko moim zdaniem ten z lidla jest wygodniejszy).
Podjechaliśmy też do tk-max i kupiliśmy dla Zosi taki śliczny zestaw, stwierdziłam, że będzie na wyjście ze szpitala. Ciągnie mnie do kupowania dziecięcych ciuszków, chociaż wiem, że już powinnam się wstrzymać;)
Najmniej zestawów mam w rozmiarze 56, ale wg badań Zosia już była długa, więc nie wiem czy się przydadzą. Jakby co dokupi się później.
U nas mało słonka i zapowiadali deszcze. Ciekawe czy uda mi się dziś gdzieś przejść.
 
Caro ja mieszkam między Gdańskiem a Bydgoszczą:biggrin2:.
A w Lidlu to zawsze są wojny zakupowe :-D ja rzadko jeżdżę do Lidla bo tylko bym się wściekała na "dzikie" babki :-D
 
reklama
No wlasnie obawiam sie ze juz spiworka nie bedzie ale nadzieja matką glupich hehe :p

Widze ze pomorskie takia byle jaka pogode ma...ja ze szczecina i tez pogoda do d....

Caro ja.mam.nadzieje ze.jak Marcelek bedzie to chociaz troszke odespie...ale to takie złudne nadzieje.
Jutro wizyta u ginka juz ostatnia ciekawe czy cos tam u mnie sie skrocilo i rozwarlo :p mam tylko nadzieje ze cisnienie mi.nie.skoczy bo mnie zamkna :p
 
Do góry