reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Bettina a dużo masz tej wydzieliny? ja właśnie tak ze dwa dni miałam taką gęściejszą ale w nocy jak zobaczyłam z krwią to mi się gorąco zrobiło. a jakieś skurcze masz?

Poród Twojej koleżanki to marzenie każdej ciężarnej hehe

Ja jutro mam zwiedzać porodówkę ze szkoły rodzenia ale byłyby jaja jakby mnie tam wzięło :biggrin2:
 
reklama
Dużo chyba nie ale tak jakby stale się wydziela, nie wiem jak to określić :confused: Jak bym zobaczyła krew to bym chyba wpadła w panikę. Skurcze mam ale ciężko dostrzec jakąś regularność, trzeba czekać na rozwój sytuacji. :tak: Demolka u Ciebie jeszcze wcześniej, 38 tydzień. Całą ciążę myślałam, że też tak urodzę a widzisz jak wyszło ;-) ;)
 
Ja mam szyjke od 30tc 1,5 cm ważne abyśmy dotrzymały do 35 tyg . Lekarka pozwoliła nam na przytulanki i co ? I nic ani drgnie a dziecko głowa na szyjce juz :) zaczęłam pic herbatę z liści malin , lekko sie podszczypywać po sutkach. Mam mało wód i łożysko na 3 stopniu wiec warunki dla małej takie ooooo :)
 
A mi chyba porzadki wychodza teraz...brzuch coraz bardziej napiety i boli, mlody slabo sie rusza...poczekam na M wezme prysznic moze przejdzie, jak do jutra nie.minie.jade.na.ip moze to.juz :)))
A co do czopa i kawalek.odpadl w domu i.kawalek w.szpitalu i reszta nie chce odpasc.
 
Bettina ja nie mam krwi wtedy bym na bank na ip jechała, mam śluz podbarwiono taki różowo-beżowy i fakt czuję jakiś taki dyskomfort na dole:) u mnie koniec 38 dopiero ale ja brałam leki na wstrzymanie porodu więc po dostawieniu różnie mogło być a moja szyjka miała 22mm więc to pewnie też ma wpływ. Ja bym nie narzekała na jeszcze tydzień w dwupaku może akurat to tyle zająć czasu. Polożna mówiła ze one zawsze obstawiają po ruszeniu się czopu 1,5tyg max:)) bo może różnie być:) Ty masz skurcze u mnie dalej takie jak były delikatne.

Lilli a Ty który masz tydzień?
 
Demollka ją jak mialam śluz lekko rozowy to za parę godz mały był z nami ;) a czop wzesniej odchodzil po kawałku taki zoltawy. Wiec u Ciebie obstawiam, że dzisiaj w nocy ruszy ;)

Bettina u Ciebie też tuż tuż ;)
 
A mnie przełyk boli po nocnej zgadze. Kolacje zjadłam z musu bo głodna w ciąży się nie położę. Normalnie to bym sobie jedzenie odpuściła. Do tego mąż przygniótł mi niechcący tego mojego zmasakrowanego palucha przy nodze. Mam nadzieję że się zacznie goić bo na razie czerwony i boli.

Bettina mi w pierwszej ciąży też czop odchodził na raty po prostu co jakiś czas trochę więcej gęstego śluzu było i gdyby nie to że dokładnie się obserwowałam to można by to przeoczyć.
 
A ja mam.zamiar jutro dlugo spac, ferie juz Alan ma.to go dzisiaj pozniej poloze.
Mnie tez czasami przelyk boli od zgagi, i nie wiem dlaczego zawsze łapie mnie.na noc i kiedy sie poloze do lozka.

Brzuszek przestal sie stawiac a mlody sie rozruszal, widocznie chcial pod prysznic heh.... w srode ostatnia wizyta u ginki ciekawe czy cos sie ruszylo w szyjce i rozwarciu, jiz doczekac sie nie moge tej wizyty i usg. Jeszcze 5 dni a do cc 20dni....blizej jak dalej wytrzymam te niecale 3 tygodnie....
 
reklama
Mały rano buszował, potem przez cały dzień była cisza i już myślałam że pojadę na IP. Wzięłam kąpiel i się położyłam i znowu buszuje. Miałam dzisiaj więcej skurczy niż zazwyczaj i kilka razy tak jakby ukłuło mnie w pochwie a do tego boli i ciągnie w pachwinach. :baffled: Ja już nie mam wizyt i trochę mnie to martwi, no mogę do mojej zadzwonić i mnie na pewno przyjmie ale z drugiej strony nie chce panikować.
Ciekawe czy któraś z nas jeszcze na styczeń się załapie czy grzecznie wszystkie poczekają na luty :-D:biggrin2:
 
Do góry