reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Anit jak chcesz możesz rodzić przede mną, ja się nie pogniewam przecież :-p
Jak ktoś chce jeszcze książkę to jeszcze wyślę, dla mnie to nie problem :blink:

Na ktg spoko, nawet pokazało skurcze, przynajmniej teraz wiem kiedy je mam :zawstydzona/y: Były takie na 70% ale mnie nie bolały, wzbudzały tylko dyskomfort hmm. Poza tym szyjka 1,5 cm Coś wolno to u mnie idzie. Myślałam, że po przytulankach coś ruszy :-p
Czekamy dalej :confused2: Jeżeli nic się nie zacznie dziać to w poniedziałek zgłaszamy się na IP i lekarz będzie decydował co dalej. :confused2:

Bettina a szyjka 1,5 cm to jeszcze duzo ? Ja miałam ostatnio 2,3 i powiedział mi gin ze to lada moment to znaczy tydzień, no ale minął i nic się nie zadziałało.
 
Dziekuje Bettina, juz doszlo :-) no rzeczywiscie niezłe tematy sie dzis przewijają. A za tymi chlopami nie nadazysz-jak nie mozesz albo nie chcesz to oni chetni, a jak pomoc potrzebna to odmawiaja he he

Ja dzis od rana mam zgage, taka lekka ale jednak caly dzien czulam. I nawet jak jestem glodna to mnie pali w przełyku, wiec chyba wole byc najedzona ;-) zreszta raz po zjedzeniu np.mandarynek nic mi nie jest, a na drugi dzien po mandarynkach zle sie czuje. Badz tu czlowieku madry. Trzeba zacisnac zeby i przetrzymac. I rzeczywiscie zgaga najbardziej meczy wieczorem wiec cos w tym jest ;-)
 
Martenika nie wiem czy dużo, nie skomentowały tego jakoś specjalnie, położna z lekarzem stwierdziły, że oznaki porodu są i trzeba czekać. U mnie jak się nic więcej nie rozkręci to tak czy siak w poniedziałek mam się zgłosić bo taki mam termin porodu. A Ty w którym jesteś tygodniu?
Beemik dlatego nie ma sensu uważać na to co się je jak zgaga i tak jest :-p
 
Martenika nie wiem czy dużo, nie skomentowały tego jakoś specjalnie, położna z lekarzem stwierdziły, że oznaki porodu są i trzeba czekać. U mnie jak się nic więcej nie rozkręci to tak czy siak w poniedziałek mam się zgłosić bo taki mam termin porodu. A Ty w którym jesteś tygodniu?
Beemik dlatego nie ma sensu uważać na to co się je jak zgaga i tak jest :-p

39, chociaż z tymi terminami ..z okresu inny z usg inny czasem mam wrażenie że oni sami nie wiedzą. W każdym razie na 08.02 mam CC i na ostatniej wizycie lekarz kazał się oszczędzać bo ta szyjka niby krótka..nie lubię tak leżeć, poza tym mam psa wcześniej sporo z nim spacerowalam teraz niby się ograniczam...
 
U mnie tylko terminem z miesiączki się sugerują i on jest wyznacznikiem. Bo z ostatniego usg to termin wypadał na 11.01 :-p A Hania ma się całkiem nieźle i wcale jej nie śpieszno.
Z tymi szyjkami to różnie bywa ale jak lekarz każe się oszczędzać to trzeba tak robić. :tak:
Ja chyba jutro na jakiś spacer się wybiorę bo już nie wiem jak pogonić to moje dziecię :confused:
 
Oj zgaga to moje utrapienie, a od wczoraj to już koszmar - też mnie zaczęły szarpać mdłości. Oczywiście tylko w nocy. Ble...
Dziś byłam zapisać się na cc i termin mam już oficjalnie na 10.02 (w terminie z miesiaczki). No chyba że coś się wcześniej zacznie, ale nie planuję (a wy mi ochotę na jakieś przytulanka robicie.
Przy okazji trochę czasu straciłam - nie dość że mam dość daleko (ok 30km), to jeszcze wpisać na termin może tylko ordynator, a on jest tylko w konkretne dni, tylko od 10 do 14. Więc mąż wolne (żeby z Młodym zostać), ja w auto (na szczęście miałam dobry dzień), na miejscu prawie godzina czekania i co... I doktorek rzucił okiem na skierowanie (a wystarczylaby mu sama karta ciąży), zapytał na kiedy wpisać i już. Aż mi dziwnie było, że cała wyprawa, dla jednego wpisu w zeszyciku ;-)
 
Hej dziewczyny ;)
Kurcze o 3 dostałam boli nie mierzylam ich bo brzuch mnie tak boli od ponad tyg, później jak zazely się powtarzać czesciej to mierze czas, przed 6 zaczęłam mierzyc i są dosłownie co 4-5 min. Wydzielina obfita z czopem. Kurcze i tak siedzę i się zastawiam czy to fałszywy alarm czy nie. Zawsze piersze wody mi odchodzily o pozniej skurcze. Idę wziąć kąpiel oby to jeszcze nie było to :(
 
Kati mam nadzieję że pojechałaś na IP, u mnie tak się zaczynały porody. Bóle i lekkie plamienie. Tylko śluzu nie zauważyłam. Tylko widzę że Ty masz jeszcze czas , ale lepiej jedź i sprawdź.
 
reklama
Po kąpieli trochę ucichlo, dzisiaj mi pralka przuchodzi wiec w planach mam dzisiaj prac bo wstyd się przyznać ale nie mam nic poprane :rolleyes: stara pralka popsuta a u teściów brudzi.. w biegu teraz szykowalam co do torby :(

Już miałam ręcznie prać :)
 
Do góry