reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

No wszystko przez moje nadciśnienie, dużo przeszliśmy, ale już jest wszystko dobrze :-)
Kati super, że masz jeszcze tyle siły i badania ok :-)
Urodziłam w 34 tygodniu, waga 2120, 49 cm. We wtorek miał już 2600 :-)
 
reklama
Kati super wieści pewnie odetchnęliście po badaniu!!

Margeritta GRATULACJE! no i najważniejsze że już wszystko oki, To już miesiąc Wam zleciał po tej stronie brzuszka!!! szok!!!
 
Dziękuję za gratulacje :-)
Od początku oddychal samodzielnie, trafił na oddział wcześniaków, ale po 6 dniach wyszło zakażenie i walka na oiomie, święta mieliśmy dosyć dramatyczne, ale sylwestra świętowaliśmy wdomu :-)
Ja po cesarce miałam popunkcyjne bóle głowy i robiono mi zabieg łaty z krwi, ale dzięki temu nie wypisali mnie do domu i mogłam o każdej porze chodzić do synka.
 
Margarita GRATULACJE !! dobrze ze wszystko jest juz dobrze .wszystkiego dobrego dla Was ;)

co do zgagi tomi nic nie pomaga a banany pogorszaja sprawe

mam lekkie skurcze wzielam kapiel ale znow sa .
 
reklama
Margarita gratulacje.

Nowa takie objawy jak Twoje tj. twardy brzuch i ciągnięcie w dół to też mam. Pamiętam je z pierwszej ciąży wtedy myślałam że zaraz urodzę ale chodziłam tak z miesiąc i urodziłam dzień po terminie;).

Bozienka to Twoja zgaga podobna do mojej w dzień spokój a pojawia się wieczorem chociaż odpukać po skorygowaniu diety jest dużoooo lepiej.
 
Do góry