reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Również gratuluję.

Magda tez mi sie wydaje, ze gdybym musiala to bym potrafila sobie odmowic pewnych rzeczy, ale widac mam za slaba zgage, zeby czeokolwiek sobie odmawic :p

Bozienka ja chyba mam podobnie jak Ty, pamiętam, że kilka dni przed wigilią miałam mega zgagę, potem w wigilię również, a w pierwszy dzień swiat już nie, samo przeszlo, jakbym dostala jakies zezwolenie na jedzenie ;) ale niestety po jakims czasie powraca...

Nova brzuch mi nie twardnieje, ale mam takie uczucie ciagniecia w kroczu. Tak jak to ktoras z Was juz napisala wczesniej - sila grawitacji chyba musi robic swoje ;)
 
Ja jak jem regularnie,, co 2,5. 3. Godziny to zgagi nie mam. Ale jak zjem np troche inaczej, czy wiecej to masakra. Dzis maz zrobil za dobry obiad, zezarłam wieksza porcje i juz moglam sobie ppgratulowac glupoty.... Zoladek mam chyba maksymalnie zgnieciony. Potem juz nic nie zjadlam. Brawo, paniag brawo....jestem na siebie zla.
 
Dziewczyny , dziewczyny mała dzisiaj jakaś nad wyraz spokojna , macie takie dni? Normalnie z 4 czkawki dziennie, nogi prostowane aż brzuch podskakiwał a dziś ... Cisza lekkie smyrniecie może jedna czkawka . Panikować czy zachować spokój ?
 
Haruna zdecydowanie zachowac spokoj, wazne, ze jakiekolwiek ruchy czujesz. Mała może dziś odpoczywa. Jeśli Ty masz bardziej aktywny dzień wtedy ona jest mniej aktywna, bo usypiasz ją bujając. Mój maluch też ma bardziej lub mniej aktywne dni. Jeśli chcesz ją pobudzić, to zjedz coś słodkiego, u mnie zawsze działa :)
 
Margarita gratulacje, dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa. Super że już wszystko ok. Jesteś pierwszą mamusią z naszego grona a Twoj maluszek jest starszy od naszych dzieciaków o cały rok :yes: :biggrin2:. Jak dobrze pamiętam to chyba nawet miałyśmy termin na ten sam dzień ;-) ;)

Godzinę temu wróciliśmy z urodzin siostrzenicy, super impreza, już dawno się tak nie uśmiałam, aż mnie brzuch bolał, tylko się zastanawiam czy to nie przyspieszy skurczów :tak:.
Mało jadłam bo też mi ostatnio zgaga dokucza i to właśnie na noc.

Haruna skoro ruchy są to myślę że spokonie możesz czekać i obserwować.
 
Haruna mój tez mewa leniwe dni a co do czkawki od dwóch dni mial tylko raz a tak zawsze kilka razy na dobę . Poprostu dzidzia ma leniwy dzień:)
 
reklama
Haruna nie będę pisała Ci ile mi wychodzi ruchów Theo na każdym ktg,a ile ja z nich czuje. Dziś na wieczornym było pewnie ze 100 a ja czułam 11. Mimo,że nasze dzieci są spore,wciąż nie wszystko czujemy. Mam nawet zdjęcia,gdzie to widać :-) Jeśli zatem czujesz jakiekolwiek,to bądź pewna,że jest ich dużo więcej.
 
Do góry