reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Natka ja mam tak od rana raz co 30 min raz co 10 min i np spokój 2 godziny i znowu się pojawiają skurcze lekarz teraz na obchodzie kazał czekać nie chce mnie znowu badać bo sprawia mi to ból co ma być to będzie ;-)
Natka u ciebie to zależy czy są silniejsze czy są słabe czy się wydłużają bo samo twardnienie brzucha jeszcze oniczym nie świadczy
 
reklama
NowaNatka, mi od wczoraj twardnieje brzuch przy czym mialam lekkie skurcze....dzisiaj to samo i tez mnie ciagnie w dół, przy chodzeniu boli mnie chyba kazda czesc kregoslupa i posladni ehhh....chce juz luty
 
Natka mi brzuch twardnieje bardzo często,ale akurat w tym czasie ktg nie wykazuje żadnych skurczów. Skurczy się nie da pomylić z czymś innym. To bardzo specyficzny ból. Ja bym go nawet okresowym nie nazwała. To o czym piszesz jak dla mnie jest zupełnie normalne na naszym etapie :-)

Anit to mogą być żylaki albo odbytu,albo warg sromowych. Ja mam na wargach. Nie bolą,ale są i czuje je. Po porodzie powinny zejść same ;-)


W moim przypadku mleko,mięta,banany itp tylko zgage pogarszają. Żeby nie dokuczała,trzeba jeść/pić wszystko co nie zakwasza. Np.woda z cytryną ( podnosi pH i tym sposobem pomaga odkwasic organizm). Mi lekarz dal tabletki i nie pamiętam już co to zgaga :-)
 
Hej dziewczyny, z wielu różnych przyczyn długo mnie nie było, ale chciałam się z Wami podzielić radością, ze mój syn skończy jutro miesiąc :-) Mam nadzieję, że u Was też same dobre nowiny i pozytywne rozwiązania :-)
 
Ola jakbyś musiała,to byś dała radę. Ja w tej ciąży nie jem dużo rzeczy że względu na cholestaze i cukrzyc,ale nie ciągnie mnie jakoś bardzo do wszystkiego :-)
 
Margeritta gratulacje :-) cóż tak szybko wyszedł :-)
Magda mi też czasami samo twardnienie brzucha na ktg nir wychodzi . Dzisiaj miałam skurcze między 40 a 60 i tam zostało cały dzień ;-)
 
Witam :)
Ależ tu produkcja od wczoraj :eek:
Na pocztku Tiniaq gratulacje, duży ten Twój synus :)
Margaritia również gratulacje, już miesiąc? Oj to byłaś pierwsza lutowa mamusią :)

Ja wczoraj miałam zabiegany dzień wybór mebli, narożnika, dzisiaj badania na szzescie wszystko ok i mogę odetchnąć z ulgą :)
 
reklama
Ja zgage mam do tej pory ;-) także nawet obniżenie brzucha nie pomogło :-) choć miałam spokój przez kilka tygodni zgaga łapie mnie zawsze na wieczór rano wstaje juz bez niej :-) przychodzi wieczór i znowu jest ;-)
 
Do góry