reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hejka
U mnie weekend pracowito leniwie. W piątek jak mąż wrucił to do kina z chłopakami pojechaliśmy. W sobote dwie piwnice posprzątaliśmy bo już nie było jak wejść. Po tem do szwagra pojechaliśmyi wruciliśmy po 2. A niedziela leniwa rano do kościoła i cały dzień z książką tylko szybko obiad szybki zrobiłam. Dzisiaj mam za to troche sprzątania ale jajpierw kawka bo śniadanko zjedzone

Kropek namiot rewelacja ale mi też się wydaje że w puźniejszym czasie

Magda fajne imie dla synka

U mnie mała coraz bardziej ruchliwa wczoraj dopiero mąż dostał pożądnego kopniaka od małej bo jak sie ruszała ręka na brzuch to spokój jakby zastanawiała się o co chodzi hehe. Na wadze mi rośnie 9 już mam
 
reklama
Bozienka , choco- współczuję, kurujcie się. Zwłaszcza współczuję kaszlu bo to wytrzesie brzuchem mocno :( bozienko a może od tego cie bolał? Ja wczoraj się tak uśmiałam przed spaniem z e tez miałam później problem z ułożeniem się :( mąż oglądał jakieś śmieszne zdjęcia na internecie i mi pokazywał i poprostu plakalismy ze śmiechu :)

Ja sobie pozwalam jeszcze na leżenie w łóżku przed tv z pieskiem:)
 

Załączniki

  • 1445237898660.jpg
    1445237898660.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 44
Witam niewyspana! Synek znowu przeziebiony, meczy go kaszel i katar. Maz dzis poszedl do nowej pracy wiec ja musialam wstawac i tak pol nocy bidulka w pol przytomna uspkajalam. Sama chyba tez cos lapie bo mnie w gardle swedzi i kaszel mam, oby rozeszlo sie po kosciach. Robi sie ciemno i zimno, ogrzewanie wlaczylam rano :o ale to oznacza tylko jedno :) Swieta ida :) nie moge sie doczekac, normalnie jak mala dziewczynka czekam na choinke, wigilie i prezenty :D
 
Jejku ale chorowito zdrowia jeszcze raz życzę wszystkim.

A ja zaczełam troche sprzątać i siadłam chwile bo dysze jak niewiem ale to irytujące. Ale przynajmniej wrucił czas że mi się chce i to jest fajne
 
Hej dziewczyny, ja juz od 8 w pracy, na razie mam tylko katar, ale ogolnie dobrze sie czuje, wiec walcze, zeby mnie tez jakies chorubsko nie dopadło. Zdrówka wszystkim zycze!!!

Solla tez mam skurcze w nocy-łydek, staram sie brac magnez z potasem, ale cosik słabo pomagaja, chyba dluzej musze poczekac na efekty.

Magda, z tego co wiem to na innych forach dziewczyny tez mialy problem z edytowaniem listy, wiec nie jestesmy jedyne. Pewnie cos zablokowali albo jakies zmiany wprowadzaja? Kto ich tam wie ;)

Jadzka, ja tez czasek nawet jak siedze to dysze. No masakra jakas. A zawsze bylam taka fit! Od 2 tygodni wybieram sie na basen, zeby troche poplywac i sie rozruszać, ale jakos nie moge tam dotrzec ;)
 
Hej, no chorowitki dużo , dużo zdrowia życzę. Te choroby strasznie męczą.
Dzisiaj mój pierwszy dzień urlopu i zaczęłam go bardzo leeeeeniwie. Chłopców wydelegowalam o 7.40 do szkoły i mówię położę się jeszcze na chwilę i co chwila trwała 3 godz. Nie podobne to do mnie żeby tyle spać. Ale widocznie organizm tego potrzebował. ☺ Idę zrobić sobie bułeczki i jakaś małą kawkę.
Pogoda troszkę lepiej się zapowiada bo weekend był masakryczny.
 
Solla odkad biore magne b6 nie mam klopotow ze skurczami. Mi moja kazala jesc dwie tabletki

Ja biorę 4x100 ale odkąd biorę hela mag b6 to jest lepiej moja lekarka powiedziała ze lepiej się wchłania

Ja jak mojej powiedzialam ze bralam je kiedys to mi powiedziala ze moglam jesc tynk ze sciany i na to samo by wyszlo. Kazala mi zmienic na magne b6 ze podobno to lek a nie suplement. Widac co lekarz to inne zdanie :)

Zdrówka dla wszystkich chorusów :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

U mnie kolejny szalony poniedziałek. Cieszę się, że Wam się imię naszego synka podoba. Dla nas jest w 100% trafione :-)

Anit udanego urlopu. Ja mam ferie za tydzień,więc uda mi się może nadrobić zaległości w sprzątaniu ;-)

Beemik może faktycznie coś robią. Będę sprawdzać codziennie. Zdrówka dla Ciebie :-)

Gwiazdeczko zdrówka dla Was! Paskudny jest ten czas z choróbskami. :sorry:


Kropeczko zazdroszczę błogiego lenistwa. Ja nawet jak mi się uda pospać chwilkę dłużej,to i tak mam pod drzwiami sypialni moją gromadke,która tylko czeka aż się porusze :-D


Choco zdrowiej jak najszybciej! Ja zawsze staram się wychodzić na dwór przy przeziębieniu bo to lepsze niż kisić się z zarazkami w domu ;-)

Bozienko o rety! Tylko nie jelitówka! Trzymam kciuki, żeby to były ogórki ;-) Zdrowia i dla Was :-)

Jadziu fajny taki przypływ chęci. Ja mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu mnie nie opuści mój zapał do.porządków bo mam masę ubrań do przejrzenia :-p
 
Do góry