reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
A ja odziwo nie mam jeszcze skurczów w poprzednich ciazach miałam okropne skurcze łydek nawet bez niczego mnie w nocy łapały a teraz jak narazie nie mam nic i to mnie cieszy :-)
 
Witam :)
U mnie przeziebienie trwa dalej. I zamiast być lepiej to jest gorzej :/
A wczoraj to jakies apogeum.. kaszel suchy z odrywajacym na zmiane, wrocil gesty katar a do tego wczoraj jakis problem z oczami, tak swedzialy ze koszmar, dzis zaropiale rano :/

Corka za to o 19:30 padla po czym o 22 sie obudzila i do 00:30 absolutnie nie chciala usnac. My juz nie mielismy sily, wzielismy ja do lozka i jako tako usnela. Obudzila sie ok 7:30, zjadla, zrobila kupe i sobie z tatusiem odsypiala do 8:30.. bo maz ma wolne.

Tyle dobrego ze dzis nie pada :) w koncu wyjdziemy na dwor, podejrzewam ze tego jej trzeba bo 3 dni w domu siedzialysmy bo nie mozna sie bylo ruszyc. Sama mimo przeziebienia mam ochote wyjsc ;)
 
reklama
Choco bidusio a jak byłaś u lekarza nic Ci nie doradził ?? Mi wrócił kaszel ale właśnie taki brzydki mokry .
Dzisiaj znowu mnie brzuch w nocy bolał jak się przewracalam i tak sobie myślę czy ja np nie śpię na nim i dlatego tak boli hmmm ale chyba by mi było nie wygodnie na takiej piłeczce spać juz sama nie wiem ;-)

Ma któraś kontakt z carolajna ?? Co tam słychać u niej ? Dalej obrażona ;-) jak ktoś z nią pisze to ja pozdrowcie ;-) .

A tak wogóle to chyba i domnie jakaś jelitowka dotarła mąż pisał że jak szedł do pracy 2 razy zwymiotowal mnie też coś kręci w żołądku na wymioty . Znajoma wczoraj wpadła i ogory przyniosła może to przez to mam taką cechą nadzieje ;-)
 
Do góry