reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

A no i dodam że maleństwo zmieniło pozycję i chyba teraz jest główka do góry bo serduszko było słychać nad pępkiem a ostatnio było po lewej stronie na dole a teraz po prawej na górze może mi na coś uciska i dlatego tak boli czuć ze przeniósł się na prawą stronę ;-)
 
reklama
Witam się :-)
Jest troszeczkę lepiej jak narazie noc minęła dość nawet czuje jeszcze ten ból ale jak by mniej dalej przy obracaniu boli ale już mniej niż wczoraj może synek urwisek mi na coś uciskal bo tak jak mówiłam wczoraj zmienił pozycję .
Ehhh i leje u mnie :-( zaledwie 6 C nie chce mi się wychodzić z łóżka a siostra mnie dzisiaj poprosiła żebym pojechała z nią zawieść dzieci autystyczne i upośledzone do szkoły bo takie transporty tez mamy ;-)

Tak się zastanawiam czy lekarz może wypisać tydzień wcześniej zwolnienie ?? Może bym poszła do niego dzisiaj tylko ze za tydzień kończy mi się l4 i drugi raz za wizytę nie mam z kad zapłacić :-(
 
Bozienka - może faktycznie Maluch wszedł Ci na jakiś nerw? A co do zwolnienia to u mnie ostatnio na 5 dni nakładaly się zwolnienia i w Zusie mi powiedzieli, że tak może być. Ale że jeszcze nie mam pieniędzy na koncie to 100% gwarancji nie daję. Zawsze też możesz zapytać lekarza czy możesz podejść później po samo zwolnienie. U mnie można to załatwić bez dodatkowych opłat.

Jadźka - zgaga też mnie męczy... Czasem pomagają migdały, ale ostatnio to już nic nie działa :-|

A ja kolejny dzień z fatalnym humorem, więc nie będę Wam smęcić. Mam nadzieję że u Was lepiej :-)
 
Witam się :-)
Jest troszeczkę lepiej jak narazie noc minęła dość nawet czuje jeszcze ten ból ale jak by mniej dalej przy obracaniu boli ale już mniej niż wczoraj może synek urwisek mi na coś uciskal bo tak jak mówiłam wczoraj zmienił pozycję .
Ehhh i leje u mnie :-( zaledwie 6 C nie chce mi się wychodzić z łóżka a siostra mnie dzisiaj poprosiła żebym pojechała z nią zawieść dzieci autystyczne i upośledzone do szkoły bo takie transporty tez mamy ;-)

Tak się zastanawiam czy lekarz może wypisać tydzień wcześniej zwolnienie ?? Może bym poszła do niego dzisiaj tylko ze za tydzień kończy mi się l4 i drugi raz za wizytę nie mam z kad zapłacić :-(

Moj gin nie da druku nawet dzien przed koncem. I tez nie pokrywaja mi sie wizyty z koncem druku...

On mi kaze dzwonic kilka dni szybciej, albo przez sms i ide po sam druk, nie place.

Raz zona nie przekaxala mu mohego info o druku i mialam problem bo mi dal taki druk ze mialam w nim luke 1 dniowa.... Potwm przepraszal, chcial zalatwiac jakies wsteczne ale juz bylo za pozno.... Ale w pracy jakos to rozwiązała.... Eh nerwy same....

A na zgage mi narazie pomagaja migdały.
 
PaniAg to ja mam zazwyczaj wizytę dzień przed albo dzień po ostatnim dniu zwolnienia nie wiem właśnie jak to jest z tygodniowym wyprzedzeniem . Jak do niego zadzwonię i mu powiem co się dzieje nie będzie upros każe jechać na oddział :-( kurde z córa dokładnie w tym samym czasie zaczęły się problemy :-( takie poważniejsze :-(
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :-)


Wczoraj pisałam z Carolajną. Zabiegana do granic możliwości, ale wszystkie Was serdecznie pozdrawia :-) Jak dla mnie powinna już tu wrócić, bo jakoś pusto bez niej :-p


Jadzia i reszta dziewczyn, co ma ze zgagą problem. Są na to tabletki, które absolutnie nie szkodzą w ciąży. W Pl jest to na pewno Ranigast. U nas Zantac. Dlaczego,że pójdziecie do lekarza po nie? Ja już biorę 4 ciąże, bo mnie zgaga szarpie aż do wymiotów, a to jest tym bardziej nie zdrowe. Na prawdę nie ma sensu się męczyć, skoro można sobie ulżyć i funkcjonować normalnie ;-)


Bozienko nie myśl tak,że jak poprzednio na tym etapie zaczęło się źle dziać, to teraz też musi. Ja też chwilami schizuję, bo nadchodzi ten moment, gdy wszystko ostatnio spadło na nas jak grom z jasnego nieba, ale to są tylko zbiegi okoliczności. Osobiście bym szła do lekarza (nawet na oddział) , aby mieć pewność,że nic poważnego się nie dzieje. myślę jednak,że dopadła Cię ta paskudna rwa kulszowa, bo masz jej typowe objawy. Warto podpytać o fizjoterapię. :-)


Miłego dnia kochane :-)
 
Do góry