reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hej witam sie po dlugiej przerwie. Mnie brzuch od piatku boli mam takie jakby skurcze boli i pozniej przestaje. Do tego biegunka i wymioty wiec chyba sie czyms strulam.

kurtke zimowa kupilam w Primarku rozmiar 14 normalnie bym 10 miala wyglada ok jest tania i ciepla a takze ma moejsce jeszcze na brzuszek wiec jedna rzecz z glowy balam sie ze cala zime bede musiala przechodzic w odpietej kurtce.

Niedlugo ferie wiec chociaz z jednej pracy sobie odpoczne.
 
reklama
Gwiazdeczko zdrówka!!! Zaglądałam do Primarka, ale brakło mi.czasu,żeby coś przymierzyć. Musze tam podejść któregoś dnia,tylko mam strasznie nie po drodze.

Beemik udanej zabawy za koncercie. Mi osobiście by się nie chciało,ale Ty korzystaj ile możesz :-)
 
Choco ja dzisiaj jeszcze nie narzekalam ;-) mały niech się rusza jak najwięcej :-) na brak ruchów nie narzekam ;-)

Magda hahaha tez się tego obawiam mały najwięcej się rusza w nocy jak mu tak zostanie to mam przerabane ;-)
 
reklama
Witam sie i ja
Widze ze piszecie o wadze ,u mnie od poczatku ciazy 2 kg na plusie :)

Dzisiaj u mnie tez mala ruchliwa bardzo.Co chwile dostaje po flakach hihi
 
Do góry