reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Cześć mamuśki ☺. Ja już kończę obiadek, dzisiaj będą polędwiczki z cebulką , suróweczka i ziemniaczki :tak:
Samopoczucie dalej do du.. Poszłabym na spacer ale niestety pogoda na to nie pozwala.
Mój mały również dokazuje coraz częściej - kocham te harce :happy:
 
reklama
U mnie tez waga w gore nie w dol, bo jakby w ciąży jestesmy :p
Magda Tobie zazdroszcze choc nie za bardzo chudniesz, 2 kg na tydzien to niezdrowo nawet jak sie czlowiek odchudza? Jak nie bylas w ciąży tez tak chudlas?
 
Choco pierwszy raz tak dużo mi spadło w ciągu tygodnia. Od początku ciąży najpierw spadło 3 kg, potem z wielkim bólem doszło 2, a teraz znowu jest -3kg od wagi startowej. U mnie to zapewne efekt dyscypliny dietowej. Wchodze w etap, gdzie cukry szaleją, więc pilnuję pór jedzenia aż do przesady i stąd taki efekt. Jestem jednak pewna,że to się uspokoi :-)
 
U mnie niestety waga tylko w gore, juz 5kg na plusie, ale tak musi byc;-) zreszta nie oszczedzam sie, zaraz bede jadla ta szarlotke sypana, ktora kiedys carolajna polecała, jestem bardzo ciekawa jak smakuje, bo z wierzchu wyglada calkiem porzadnie.

Dzieki Magda, koncert dopiero na 18, ale to taki na instrumentach smyczkowych, Vivaldiego beda grali, wiec nie poszaleje, ale posłucham sobie muzyki powaznej i bede czerpac z tego przyjemnosc :)

Tez myslałam o jakiejs kurtce zimowej, ale na razie mieszcze sie w starą, pozniej moze byc rzeczywiście za mała, ale moze mi mama jakas pozyczy?

Ja ruchy poczulam jak dotad tylko 2 razy, zadnej wiekszej aktywnosci. Do mnie zawsze wszystko pozniej przychodzi, wiec na razie sie nie martwie. To juz koncowka 21 tygodnia, wiec mysle, ze czas najwyzszy :)
 
Dziewczyny a ja cały dzień zmasakrowany mam .. nawet nie umiem się cieszyć z tego ze max obiad zrobił i jeszxze go nie tknelam ledwo śniadanie zjadłam:( bo ...ząbkuje.. dwa żeby madrosci mi ruszyły i idzje sie wsciec:( najgorsze ze kiedyś rozmawiałam z dentysta i ona mi powiedziała ze żaden mi nie wyjdzie bo są ułożone w ten sposób -I wiec ostatni ząb je blokuje ale co tam postanowiły wyjść wiec dosyć ze mam całe działo napuchniete yo jeszcze mnie dwa zęby bolą bo się na nie pchają i ogólnie całą szczeka obolałe nawet nie mam jak przegryzc:(
 
reklama
Do góry