reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Kropek - ale śliczne te namioty. Ja tez uważam, że to świetna rozrywka dla starszego dziecka, ale jeśli tylko masz natchnienie to szyłabym teraz, na spokojnie- potem będziesz szczęśliwa, że już jest gotowe. A tak właściwie to jak zdejmiesz materiał z namiotu to wyjdzie coś na kształt maty :-)

Magda - Theo brzmi naprawdę dobrze :-) U nas też temat imienia się zaczął i chyba będzie Natalia. W sumie skoro mamy Oliwę to może być też Natka (na początku dziadkowie jakoś nie widzieli różnicy między Oliwią a oliwą ;-)
 
Madziu śliczne imię!!!

Choco Aurelia tez pięknie :) mój pewnie też by się nie zgodził a szkoda bo to naprawdę piękne imie:)
My mamy Gabriela w rodzinie. Moja mama jakoś nie mogła się do tego imienia przyzwyczaić ale jak siostra urodziła to przecież to byś Gabryś i juz :) nie wyobrażamy sobie ze miałby mieć inaczej na imie:)

Ja sobie na chwilę dychlam:) bo trochę napichcilam dwie godziny siedziałam w kuchni ale obiad zrobiony i juz zjedzony pizza juz zrobiona dzieciaki od siostry się ucieszą :) upiekłam ciasto drozdzowe ze śliwkami i kruszonka i dwie sałatki zrobiłam wiec teraz mam pół godzinki dla siebie bo niedługo beda:)

Z namiotem to w wolnej chwili uszyję zobaczymy jakie wyjdzie może nie podołam i nie będzie tematu;)

Zuzanna - ja chciałam Natalie w sumie odkąd pamiętam jak myślałam o córce to wiedziałam że będzie natalia ale jak mąż się nie zgodził jakoś mnie to nie zabolało;) bo bardziej juz chciałam lili:)
 
Witam, dawno mnie nie było ale cały czas Was podgladam i czytam.
U mnie fizycznie wszystko ok. tylko psychicznie do du... Nie wiem czy mnie tak źle pogoda nastraja czy małżonek który ma znowu focha " o nic ". Jezu co to by było gdyby on chodził w ciąży - no masakra jakaś.
Od poniedziałku mam urlop i zamierzam dużo spraw załatwić - malowanie calego domu, nowe meble do pokoju młodszego, badania, wizytę u lekarza, wizytę z chłopcami u dentysty - oj będzie pracowity ten urlop. No a już po obowiązkach zamierzam uzupełnić wyprawkę dla Tymka i to będzie jedna z przyjemniejszych rzeczy.
 
Dzisiaj mam straszny dzień :-( płacz na końcu nosa :-( głowa mi pęka mały mi chyba na żołądek uciska bo wymiotowac mi się chce i cochwile odbija mi się jedzeniem :-( fuj ble ochyda ;-)
 
Bozienka to mamy podobny dzien wszystko mnie wkurza,jestem zla o byle co i wogole mi zle.Dzis nie ma jednej pozytywnej rzeczy jak dla mnie dobrze ze ten dzien sie powoli konczy :/ oby jutrzejszy byl lepszy :tak:

Dziewczyny sliczne imiona macie wybrane :tak:
 
Aschle tez się z tego cieszę a najbardziej się obraża mężowi od wczoraj dopiero dzisiaj popołudniu zmieniłam z nim zdanie byłam zła sama nie wiem na co :-( oby jutro było lepiej
 
reklama
Dzięki dziewczyny :-) Mi się Theo coraz bardziej podoba!


Byłam na zakupach i boli mnie dziwnie brzuch i plecy na dole. Na prawde nigdy tego bólu nie miałam. Mam nadzieje,że jak odsapnę teraz, to minie :eek:


Bozienko, Aschlee, Anit poprawy nastrojów Wam życzę! Ja tez mam dziś kiepski dzień, ale bardziej fizycznie niż psychicznie.

Kropeczko
poszalałaś w tej kuchni :-) Brzmi na prawdę pysznie!

Choco
Aurelka ślicznie, na prawdę. Użyj mocy specjalnych, to może mąż się zgodzi :-p
 
Do góry