reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Dziewczyny ja dalej przeziebiona niby tylko katar i bol gardla a czuje sie jakby sto koni po mnie przejechalo :o

Do tego wyskoczyl mi jakis babel na sutku bardzo boli nie moge sie polozyc na prawym boku bo boli a takze boli i kluje od czasu do czasu bez powodu nie dotykam tego ani nic :/ pamietam, ze w poprzedniej ciazy tez mi takie wyszlo chyba ze trzy razy i samo zeszlo wiec teraz tez poczekam az przejdzie.

I na koniec mnie jeszcze zab robolal, zab ktory mialam leczony kanalowo w kwietniu i poprawiany pod koniec czerwca :o :o w pazdzierniku lece do Polski i tam wybiore sie do porzadnego dentysty mam nadzieje, ze wytrzymam bo tutaj to msakra jakas :o wierca i wierca i dalej boli.

A i zgadzam sie z Wami jakos pierwsza ciaze radosniej przezywalam duzo do mnie nie dochodzilo a teraz sie o wszystko boje i stresuje :/ tez mam taka radosc ale pomieszana ze strachem. No i panicznie boje sie porodu :o
 
reklama
Z tego co piszecie to dobrze że polowy nie jestem swiadoma :) dobrze że jestescie Wy ;) jedyne co mnie zamartwia to to ze ostatnio jak bylam u mojej gin to powiedziala ze za duzo przytylam :( a nie jadlam jakos duzo. I teraz jak cos szykuje to sie zastanawiam czy napewno to zjesc :( aaaa i mam pytanko czy przy kichaniu macie czasami tak ze boli Was brzuch przez chwile?

Gwiazdeczka mnie czasami boli zab ktory mialam robiony kanalowo 2 lub 3 lata temu :) ale dentystka powiedziala ze nie ma sensu na nowo rozwiercac. Dobrze ze ten bol sie rzadko zdarza :)
 
Ostatnia edycja:
Madzia brzuch to się rusza ale tylko chyba bozience;) mój mąż może 3-4 razy czy jak dziecko kopalo także spokojnie ważne ze czujesz :)
Bozienka.mi pezyxbodza powiadomienia ze ktoś pisze wchodze a posta nie widac:( teraz widzę ze jest ponad 40..

Kinga witaj w naszym gronie:) nie martw się jak się wciągnie bb to nie będziesz wiedziała kiedy ci coś ucieka spokojnie;)

Ashley ja też drugi dzień leżę.. coś mnie pobolewal brzuch kolo pępka i z lewej strony i jakoś wolałam odpocząć:(

Demolka my też tylko cywilny:)

Przy kochanie albo kaszlu reż przytrzymuje mnie zrywa:)

Co z madisoni dalej się nie odzywała chyba :(

Trzymajcie za mnoe kciuki żebym się jutro dostała do lekarki na usg:(

Ja dzis na necie szukałam różnych rzeczy dla mlodej;) na zakupowym wzuce co zamowilam;)
 
reklama
Do góry