reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
No ja chce liliane :) a mąż się uparł ze nie i wymyślił sobie lily i dziś sam znalazł ze jakąś matka nie mogła zarejestrować w Polsce lily ani lili tylko jej zaproponowali lilia albo liliana i jakaś prawnicza wpisała 3 przypadki kiedy imię jest niezgodne z polskim prawem rejestrac6jnym;) klucic się nie będę;)
 
Kropeczku nie do końca tak jest z tymi imionami, bo moja Nelly, urodzona w Pl prawie 7 lat temu, rejestrowana też w Pl i ma imię zakończone na "y". Nikt nie robił problemów w urzędzie, a oboje jesteśmy Polakami :-) Także teoria teorią, a życie życiem :-p Mimo wszystko życzę Ci byście doszli do wspólnego kompromisu!


Bozienko ja wprawiony diabetyk powiadam Ci,że objedzenie się słodkim nie ma wpływu na wynik krzywej cukrowej, bo jak ma być coś nie tak, to i po kawałeczku kiełbasy cukry będą szybować w górę. Także nic się nie martw. No i ja wolałam chlapnąć kubek na raz, szybko połknąć i zapomnieć. Słomka by mi utrudniła sprawę bardzo. :eek:

Choco
wiem właśnie,że i Tobie już się brzuszek rusza...kurcze, ja pewnie za gruba jestem :-( I dlatego to wszystko!


Zuzanko troszkę mnie pocieszyłaś, bo jednak do tej pory ta zależność,że z każdą kolejną ciążą ruchy są intensywniejsze u mnie się sprawdzała, ale widać i tu nie ma reguły :sorry:


Gwiazdeczko szczerze współczuję dolegliwości :sorry; Mam nadzieję,że szybko Ci przejdzie. Ja dopiero żegnam katar po prawie 2 tygodniach :eek:

Beemik ale Ci zazdroszczę tych podróży! Korzystaj póki możesz ;-) I oczywiście dawaj znac, co u Ciebie!


Żaba dokładnie o takim bólu pisałam. Jak kichnę, kaszlnę lub za szybko zmienię pozycję, to boli nagle, ale dość krótko. U mnie to w każdej ciąży normalne :-)


Demolko z tymi kolejnymi ciążami to jest tak,że pod pewnymi względami jesteś spokojniejsza, bo już wiesz co i jak, ale inne znowu poznajesz coraz dogłębniej i martwisz się. Tak jak Zuzanka pisze, to też zależy od doświadczeń, bo ja do ciąży nr III byłam mega opanowana, niczym się nie martwiłam i zawsze pozytywnie byłam nastawiona, a teraz jednak tak nie umiem :sorry:


Novaspace pewnie masz rację. Dziękuję za dobre słowo pocieszenia. Zawsze to jakoś człowiek inaczej spojrzy na wszystko :***


Kingula koniecznie powiedz lekarzowi o tej przepuklinie. Z tego co wiem, to nie jest to nic poważnego, ale na pewno trzeba się troszkę oszczędzać. Także odpoczywaj ile możesz :-)
 
reklama
Witam, mój maluszek tak delikatnie i nieregularnie kopie ze często się martwię i chyba wolałabym juz solidne kopniaki:-).

Dziewczyny mam również inny problem. Mój 11 letni syn od kilku dni narzeka na ból zęba jest to 7 i mu jeszcze do końca nie wyszedł
Dzisiaj nawet zagoraczkowal i mówi że boli go pod broda z prawej strony. Macam mu szyję a tam spuchnieta i na moje oko podejrzewam świnkę. Mam tylko nadzieje ze mnie nie zarazi i oby nie daj Boże Tymka :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry