reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Natka mnie też tak często nagle zaboli. Ale to znam z poprzednich ciąż. Zupełnie normalne. I zgodzę się z Bozienka. Ja mam ciążę nr 5 i wcale nie jest mi łatwiej. Wręcz wydaje mi się, że I była ok,bo byłam wielu rzeczy nieświadoma. :-)
 
Magda dokładnie tak wtedy nie przejmowałam się żadnymi polowkowymi nawet nie wiem czy takie miałam wiele badań było dla mnie nie wiadoma i szłam na nie spokojnie jakieś klucic wydawały mi się normalne jak mały kopał to się cieszyłam nie zastanawiałam się czy nie za często czy nie za słabo a teraz to wszystko przeżywam x10 ;-)
 
Bożenka dokładnie napisałaś co myśle :-) w pierwszej ciąży niczym sie nie przejmowałam, i było lepiej. Teraz wszystko analizuje, liczę co do dnia, czekam tez na mocniejsze ruchy bo bardzo rzadko je czuje wiec Magda spokojnie
zwlaszcza gdy w czwartek zobaczysz jak Dzidzia rusza sie na USG a Ty nie wiele z tego czujesz :-) wszystko chyba musi przyjść z czasem i mimo ze to Twoja już piąta ciąża, to jesteś potwierdzeniem reguły ze każda ciąża jest inna :-)
i dzidziuś musi podrosnąć by mocniej Ci dokopać, a i zgadzam sie ze ułożenie łożyska tez ma wpływ na moc odczuwania kopniaków
 
reklama
Dziękuję za przyjęcie mnie.
Byłam dziś na długim spaceru i chyba przesądziła bo wróciłam do domu i bolała mnie przepuklina dopiero po ok 20minutowym odpoczynku siedzeniu przeszło.strasznie die nie martwię.wogóle po całym dniu czuje jej albo w jej miejscu dyskomfort.nie mocny ból.napięcie tego miejsca.eh szkoda że nie znam nikogo kto też ma ten problem.w piątek mam wizytę u gina jeszcze mu nie mówiłam o przepuklinie bo był na urlopie.tylko byłam u mojej rodzinnej i zadzwoniłam do swojej położonej
 
Do góry