reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hej kochane :-)


Ja odprowadziłam dziewczynki, szybko do domu i już krece biszkopty na torty. O 12 wychodze z Marcelem. Potem podjedziemy z mezem
do Cardiff do Ogrodow Pamieci. Trzeba jakos upamietnic dzien pierwszych urodzin Kajutki
[*]


Co do tej płci, to mnie telepie jak słyszę, ze teraz to MUSI byc synek, zeby była równowaga:crazy:
 
reklama
Wlasnie stoje na poczcie i standardowo wszyscy niewidomi. A specjalnie zalozylam taka bluzke zeby bylo widać. Widocznie za mało obcisla ;)

Wszyscy wiedza co jest najlepsze dla nas, ze do dziewczynki potrzebny chłopiec a do chłopca dziewczynka. Bo? Bo tak. A dla matki najwazniejsze zeby bylo zdrowe. Dziwie sie ze dla innych nie.
 
Kurde proszac o mniej godzin na silowni nie mialam na mysli 6-ciu w przyszylym tygodniu i trzech w nastepnym :/ swieta ida przeciez kasa sie przyda. Musze z szefem znowu pogadac ale sie troche zezloscilam.

Ja narazie bede sie starac ogarniac tutaj i FB o tyle o ile czas pozwoli. Mnie jest latwiej na fb bo szybciej chodzi i jestem tam kilka razy dziennie, a tutaj czasem Was nadrobic to moge jedynie wieczorem jak dziecko spi.

Alex znowu zabkuje wiec znowu katar i kaszel. Oby juz te zeby wszystkie wyszly :o :o

Magda placz ile chcesz to nie jest oznaka slabosci. Jak dla mnie jestes jedna z najsilniejszych kobiet jakie moglam poznac!!
 
reklama
Zasrany zus :-( nie mają jeszcze decyzji jak do jutra nic nie będzie to baba sporzadzi notatkę i mam czekać a ja się pytam z czego ja mam żyć i płacić rachunki ??? Chyba mają to w du.... wrrrrr
Córce zostało tyle z tego całego polika czerwonego naszczęście jej schodzi to ale dla świętego spokoju pójdę jutro z nią do lekarza bo dzisiaj już nie zdążyłam . Ostatnie zdj jest bez lampy
 

Załączniki

  • 1442486902335.jpg
    1442486902335.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 29
  • 1442486914776.jpg
    1442486914776.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 30
  • 1442486932911.jpg
    1442486932911.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 26
Do góry