reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Witam ja dzisiaj nue śpie od 4 obudziłam się przez głupi sen i zasnąć nie mogłam masakra.

Kropek współczuje chociaż w język by się ugryzł.

Madziu po yo jest forum żeby się wygadać.

Choco no to super ale ta sofa weszła czy było kombinowania

Zuzanka mi dała lekarka do pryskania i płukałam wodą z solą
 
reklama
Witam się I ja . Lecę szybko z synem do psychologa w tamtym roku sobie wymyślili w szkole (jego durna była pani) i teraz dopiero mają termin ubzdurala sobie ze syn ma ADHD ehhhh no nic wrócę będę nekac zus a popołudniu wszystko mi przejdzie bo poogladam synka :-D
 
Jadzia zeby sofa sie zmiescila trzeba bylo przemeblowac przedpokoj i mały pokoj, zdjac drzwi, rozkrecic sofe, cos tam odmontowac, zamontowac apowrotem, skrecic i tadam! Spalismy na niej :) I jak ja sie wyspalam :)

Corka miala wczoraj w dzien goraczke ale w nocy juz nie :)
Zdrowieje :) a glut taki gesty zielony, fuu.
 
Jednak usnęłam hehehe za dużo emocji bylo;)
No ugryźć by się mógł ją już nie wiem czasami naprawdę czy oni sie nie ciesza? Czy maja takie podejście do życia? Poprostu czasami mnie zatyka i nie wiem jak mam się zachować bo nie wiem o co tak naprawdę chodzi...
Wszyscy się cieszą, gratulujac euforia ani w momencie atmosferę oziebiaja do zera ..

Mam nadzieje ze dzisiejszy dzień obędzie się bez takich niespodzianek
Miłego dnia wszystkim ;)
Bozienko trzymam kciuki zaciebie i za wizytę pozniej;)
 
Hej dziewczyny, w końcu nadrobiłam.

Co do grupy na fb wkleję swojego posta, którego umieściłąm tam dla tych co nie mają fb:
"Ja dziewczyny korzystać będę z BB bo był już temat grupy na fb i ustaliłyśmy,że tam zostajemy. Widze temat wrócił, czasami się tu udzielę ale głownie jak coś na szybko będe potrzebować lub odpiszę. Nie wszystkie dziewczyny mają fb i wiem z doświadczenia z październikówek moich,że to rozbiło towarzystwo i tylko elita facebookowa została a reszta co nie miała fb poprostu straciła kontakt z nami i to przykre było. Poza tym może mamy których to pierwsze dziecko mają czas pisać w dwóch miejscach a reszta co już ma do ogarnięcia dziecko jak ja wie,że czasem i na spokojną kupę czasu nie ma bo dziecko w łazience bez mamy żyć nie może a co dopiero na dwa fora jechać Emotikon wink haha"

Więc z Wami zostaję, tam z doskoku.

Magda wczoraj serduchem z Tobą byłam. Z czasem będzie łatwiej

Kropek masakra! No u mnie tęściowa sobie wymyśliła ,że dla mojej Hani idealnie jak by była druga dziewczynka, bo siostry są zawsze za sobą i zrzyte - jakoś mój mąż z bratem mimo,że tej samej płci to nie bardzo, bo on jest pod pantoflem żony i jej rodzinka jest teraz najlepsza a mój mąż w odstawkę poszedł. No i wyobraźcie sobie, że nawet jak jej mówiłam,że syna chce to ona mi tłumaczyłą jakie to siostry będą za sobą itd. No i dzwonię do niej uśmiechnięta,że płeć znamy a ona zrezygnowanym głosem: "Co chłopak?". A wczoraj dzwoniła co na mojej wizycie co teraz byłam u gina z tymi ruchami i pyta sie męża czy może przypadkiem się nie pomyliła wtedy i dziewczynki nie ma. No ku*wa! Więc wiem kochana co czujesz.

Lecę na badanie toxoplazmozy. Do usłyszenia i Bozienka kciuki za wizytę :)
 
reklama
Hrhehehe to jest na etapie mojego siostrzenca biedny w rodzinie sam jak rodzynek i 8 kuzynek ma i liczył ze u nas chłopak będzie i zadzwonił i pyta a cioci a nie ma napewno tam z tyłu chłopaka schowanego za ta dziewczynka? Także ati.. pogratuluj teściowej intelektu 4 latka;) :* powodzenia na badaniach:*
 
Do góry