reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
A my się z mężem nauczyliśmy, żeby tym nieprzychylnym ludziom nic nie mówić i mamy z głowy :-)
Jadzka od kiedy ten sinus rinse używam to zapomniałam o problemach z zatokami, a kilka lat się meczylam, polecam :-)
 
Ja się melduję na szybko, bo dziś mam ambitne domowe plany. Fura prasowania, kosz prania i porządki... Do tego kilka telefonów, maili... I zero pomysłów na obiad ;-) chyba stanie na spaghetti.
 
kr0pek - niektorzy powinni sie zastanowic zanim cos chlapna...

Ati - juz pisalam wczesniej, na wiesc ze druga dziewczynka moja szwagierka powiedziala: łeeee... az mi sie przykro zrobilo... ponad 4 lata staran, w koncu jakims cudem sie udalo, a tu łeeee... szkoda gadac...

Wczoraj pojechalam na zakupy do riviery, to jest obecnie najwieksze centrum handlowe na Pomorzu. Chcialam kupic jakies dzinsy ciazowe - w h&m nie prowadza dzialu ciazowego, w c&a tez nie i ogolnie nic dla ciezarnych nie znalazlam. Noz kurrrrr... Dobrze, ze samochodem mam tam 5minut z domu, bo bym sie jeszcze bardziej wkurzyla. Poki co dalej latam w dresach i spodnicach ;-)

Dzisiaj zaczynam sezon dyniowy - wlasnie robie curry z dyni i kuraka z mlekiem kokosowym i zurawina ;-)
 
Kropek heh nie przejmuj się moja obecna teściowa nazywa maleństwo problemem i nawet się nie interesuje jak się czuje jak po wizycie nawet zemna nir rozmawia a poprzednia to twierdziła ze córka nie jest byłego partnera tylko kogoś innego wiec wiem co czujecie . Dlatego ja z teściami nie rozmawiam a nawet chyba nie chcą zemna rozmawiać odkąd się dowiedzieli ze mam 2 dzieci jakoś przestali się odzywać a do męża mówią ze co on to zrobił jak mógł wziąść kobietę z dziećmi ze to nie po Bożemu itd wiec nie mam miło z nimi teść trochę się lepiej zachował bo na weselu pobawil się z córką i pogadal z synem a ta wiedzma nawet nam życzeń nie złożyła :-( i zaraz po obiedzie wyszła
 
Bozienka teraz najłatwiej wszystko zwalić na ADHD a czasami wystarczy dziecku fajnie czas w przedszkolu/szkole zaplanować:)
Szogi no ciężko coś na ciężarną znaleźć u mnie są sklepy ale te ciuchy jak na "stare baby" zero jakiegoś gustu mają, dobrze ze w swoje dżiny wchodzę potem będę się martwić.
Ja na obiadek robię pizze!
 
reklama
Demolka poprzednia pani nie miała podejścia do dziecka ta obecna nie narzeka na kasjana mówi ze jest bardzo miłym dzieckiem inteligentnym itd wiec widać ze tamta wymyślala poprostu
 
Do góry