reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Gwiazdeczka u nas normalnie w ciąży przysługuje 100% na zwolnieniu. Obyś szybko wyzdrowiala.
Carolajna dzisiaj to chyba coś z ciśnieniem, bo w dzień spałam 2 godziny i teraz już ziewam.
 
Margarita mam tak już prawie tydzień.
Poszłam wcześniej z mężem po buty jeszcze jakieś, zależało mi na miękkiej skórce i poszłam do Ecco, oczywiście nic na moją wielką syrę (dopiero co kupiłam tam 2 pary więc chyba cały przydział na nasze cholerne miasto), wkurzyłam się, wlazłam na eobuwie i zamówiłam 3 pary na luzie, mam nadzieję, że będą pasować.
Autko wybrane, w sobotę dostaję na testy. Jest cudne i zakochałam się ;) :)
 
Choco w szkole bede do ferii zimowych czyli do 15-tego lutego, na silowni do okolo 20- stycznia, a w sprzataniu bede niby pracowac do terminu a i tak maz bedzie za mnie chodzil

Caro jak spalas dwie godz to sie nie dziwie, ze jestes nieprzytomna. Zwolnij tempo :)

Margarita wiem, wiem jak jest w Polsce pamietam, ze wiekszosc majoweczek byla na zwolnieniu. U nas w wiekszosci firm i zakladow pracy niestety nie przysluguje 100% tylko zasilek chorobowy czyli smieszne pieniadze, na szczescie moj byly pracodawca wyplacal 100%
 
reklama
Do góry