reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Szok, jak słyszę takie historie. Czasem trudno mi uwierzyć, że tacy ludzie istnieją. Taka bezinteresowna niechęć, zawiść. A czasem to własna rodzina... Ja chyba jeszcze jestem dość naiwna.
My właśnie sprzedajemy dwupokojowe mieszkanie. Jest na 3 piętrze i jest małe więc z taką rodziną już się tu nie pomieścimy. Chwilowo przygarnia nas rodzina, a my szukamy z całych sił czegoś większego, może domku.
Na szczęście mamy ogromne wsparcie rodziny, na razie pracuję tylko ja (ale już l4 i po porodzie się ze mną żegnają) więc pewnie nie będzie łatwo. Ale i tak ogromnie się cieszymy i ja po prostu wiem, że będzie dobrze.
 
reklama
Bozienko pozycze Ci kiedys Alexa na noc jak bedzie znowu zabkowal :D (zartuje oczywiscie)

Tej dziewczynie chyba bardziej chodzilo o to, ze maz z Afryki pochodzi niz o kolor skory sam w sobie bo jak mowilam dopoki nie wiedziala to rozmawialysmy normalnie a jej dziecko moglo sie z moim bawic a nie da sie ukryc, ze Alex jest mulatem. Nie wiem, nie chce nawet w to wnikac bo mnie takie cos smieszy a ja mam wiele innych problemow na glowie :) :) :) to bylo tylko tak apropo dziwnego wtracania sie ludzi.
 
Bozienka - wspolczuje wczorajszych przezyc. Jak maz dzisiaj?

Jadzka - duzo zdrowka!

Gwiazdeczka - mala roznica wieku miedzy dziecmi wg mnie jest super. Widze po kolezankach, na poczatku mialy ciezko, ale juz przy 3-4latkach maja luz, dzieci sie bawia ze soba. Teaz chcialam taka roznice, ale zycie zweryfikowalo moje plany niestety - bedzie 6lat prawie.
Gwiazdeczka, Ty mieszkasz w Pl? czy taki zascianek nie tylko tutaj? Na pewno Alex jest sliczny, uwielbiam takie "mieszane" dzieci :-)
 
Szogi my mieszkamy w Anglii, ta dziewczyna ktora opisuje to Polka. Ale niektorzy Anglicy tez nie sa lepsi ze swoim podejsciem, np pytaja sie meza czy ja mowie po angielsku (nie, nie mowie, komunikujemy sie rysujac co chcemy :D) albo mnie czy maz jest tutaj legalnie (pomyslmy skoro jest ma obywatelstwo brytyjskie to chyba jest) albo jak sie dostal do UK na tratwie czy zapakowany w ciezarowke (wiesz co jest taka wielka maszyna ze skrzydlami i silnikiem nazywa sie samolot i tym wlsnie sie dostal do UK). Na glupie pytania tylko glupie odpowiedzi innej opcji nie ma :)

Caro, Szogi przynajmiej Wasze starsze dzieci pomoga przy mlodszych :)
 
Gwiazdeczka przynajmniej wesoło masz ;) :)

Ja się podniosłam, leki wzięłam, zastrzyk zrobiłam i czekam na męża. Mama biega po domu, od 8.30 sprząta i sprząta. Wczoraj do nocy... ehhh jadę stąd zaraz, nie będę przeszkadzać ;)
 
reklama
gwiazdeczka - moja 5,5latka juz caly czas planuje jak bedzie zabawiac Mala w lozeczku, bedzie jej zabawki pokazywac, pieluchy zmieniac itp zobaczymy hehe bardzo czeka na siostre i sie cieszy... zaraz jedziemy na zakupy, to juz pytala czy dla Malej cos kupimy. Tylko ja tak sobie mysle, ze to duza roznica i nigdy nie beda sie bawic razem, np 10 latka i 4 latka to juz dwa rozne swiaty. Najpierw z jedna przerabialam: mamo pobaw sie ze mna i pewnie pozniej bede to przerabiac z druga :) no zobaczymy :) nie postrzegam tego jako problemu, tylko mysle, ze przy mniejszej roznicy dzieci maja lepszy kontakt.
A co do tego co pisalas o niektorych tekstach Anglikow, to az sie wierzyc nie chce...

Wczoraj robilam zakupy i kupilam porcje rosolowa z kaczki - nie wiem czy to ciaza czy slepota, chcialam z kury lub indyka, a kupilam z kaczki. Dzisiaj zrobilam na tej porcji wywar i pomidorowke ze swiezych pomidorow na winie i nawet jest ok :-)
 
Do góry