reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Anit my np jestesmy na dorobku, zawsze moglibysmy miec lepsza prace i mieszkanie tez mozna by miec bez kredytu ale cieszymy sie ze udalo sie wziac and hipoteke i zrobic generalny remont. Jesc co mamy, w co ubrac sie mamy.
I nie czuje sie wcale gorsza, bo mam tylko nadzieje ze bedzie lepiej.

Takze tak jak napisala Carola - nic nikomu do naszego zycia :)
 
reklama
Choco ja nie czuję się gorsza. Tak Caro ma święta racje. Mi po prostu żal tych ludzi, że są tacy zasciankowi. Ja sama pochodzę z dużej rodziny mam 3 siostry i 5 braci i jestem z tego dumna. A i nie uważam ze pochodziła z rodziny patologicznej. Dla mnie nie liczą się banknoty w portfelu tylko wartość mojej rodziny .
 
Chłopaki jeszcze śpią. Idę wstawić pranie i przygotować coś pysznego na śniadanko. Jeszcze nie wiem na co miałabym ochotę, ale zaraz coś wymysłe przy lodówce ;-)
 
Choco z pewnością będzie lepiej! U nas mąż pracował a ja w domu bylam, do tego byliśmy rodziną zastępczą i wszystko to w mieszkanku z 1 pokojem.
Ogarnęliśmy się i mimo, że milionerami nie jesteśmy (jeszcze :) ;) ) to dajemy radę. Teraz mamy ciut więcej bo 2 pokoje i garderobę z widokiem na duży dom zaraz a ja mam 2 firmy. Trzeba chcieć, pracować i się wspierać ;)

Od nas cała rodzina się odwróciła, nasyłają na nas policję, opiekę społeczną itd. Ale ja nie mam nic do ukrycia więc się tym nie przejmuję, są biedni i ubodzy, oczywiście psychicznie ;)

Mężuś mi śniadanko do łóżka przyniósł, poleżę jeszcze chwilę.
 
Anit ja komponuje listę zakupów bo właśnie wymyślamy z mężem obiad na dwa dni;)
Dziewczyny i tak trzymać :) nikt wam na chleb nie daje ani jak ciężko jest nie przyjdzie pomoc wiec wara od waszych decyzji :)
 
A jedna moja byla juz kolezanka z placu zabaw, Polka, nie chce ze mna rozmawiac ani nic miec ze mna wspolnego od kiedy sie dowiedziala, ze moj maz pochodzi z RPA :D i swoje dziecko bierze od razu jak przychodzimy i odchodzi od mojego synka zeby tylko jej sie nie bawilo razem z moim hahahaha tylko nie wiem czego sie spodziewala skoro Alex wyglada jak mulat i nie da sie ukryc ze jest z kolorowego zwiazku? :)
 
reklama
Witam się . Ja dzisiaj w pracy błagam mnie żebym obstawe zrobiła bo nie mają kierowcy a więc sobie siedze z mężem będzie długi ciężki dzień bo się nie odzywam do siebie za bardzo .
Macie tak dziewczyny ze wam ręką dretwieje albo np 1 palec albo noga ?? Bo właśnie mam tak od rana lewa ręka mi mrowieje .
Że tak się wtrąca umnie tez lekko nie ma mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu bo mój były wziął cały dom bo głupia ja się nie zabezpieczylam i dom był tylko na niego a ślubu nie mieliśmy trochę pieniędzy tam wsadziłam ale trudno na wiele sobie pozwolić nie możemy ale mamy w co się ubrać dzieci chodzą czyste zadbane nie są głodne ;-) a co do kolorowych związków nie stery niektórzy jak takowy widzą to dostają wsciku macicy ;-) a mi takie nie przeszkadzają dzieci mulatki są śliczne i sama bym chciała mieć mulatka :-)
 
Do góry