reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Hej
Jednak nie angina wczoraj z gardłem walczyłam psikanie płukanie i wygrałam ale zacto głowa boli dalej i katar w sumie to nos zatkany więc woda morska w ruch i tu obawiam się zatok :(. Przynajmniej dzisiaj jeztem na chodzie bo wczoraj to praktycznie z łóżka nie schodziłam.
Co do ludzi to zawsze będą gadać i ja nimi się wogule nie przejmuje
Carolajn dlaczego nerw?
 
A bo kurde zimno a ja jak głupia w letnich butach. Założyłam pełne i po 10 min noga napuchła.
W aptece dali mi skarpetę i opaskę na nogę ale musiałam właśnie na te letnie buty zmienić :(((
A chciałam płaszczyk założyć... nie da się połączyć płaszcza z butami letnimi ; ((((((((
W ogóle jakoś ryczeć mi się chce... nie kumam. ..
 

Załączniki

  • 1442060913360.jpg
    1442060913360.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 40
  • 1442060927043.jpg
    1442060927043.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 42
Gwiazdeczka wiem ze to przykre ale i zarazem śmieszy mnie jej głupota za równo co do koloru skóry jak i z tego ze nie załapała ze mulat ;)

Bozienka 2ieksza dawka magnezu i dretwienie przejdzie ja mam często w nocy prawie co noc ale i w dzień się zdaża

Nova natka dobrze ze nic poważniejszego ale strachu się na pewno najadlas :(

Carolajna wiem o czym mówisz :( tez mam problem ze skompletowaniem tego w czym się mieszcze do tego w czym wygodnie i jeszcze uzależniają od pogody... horror .

Ja sobie właśnie uswiadomilam ze dziś skończyłam 20 tc ;) Jeju jak to leci...
Ja dziś pichce i pichce;)
Barszczyk czerwony zrobiłam z pasztecikami zalałam gakaretka roladki z szynki z serkiem chrzanowym i na wieczór mam plan zrobić pizze hawajska ;)

Respektuje ktoś paszteciki?
 
reklama
Do góry