reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Bozenko wspolczuje stresu. Dobrze, ze wszystko w miare szczęśliwie sie skonczylo.
Anit, Choco ja zawsze tlumacze sobie, że ci wszyscy dziwnie patrzący, to mi zazdroszcza. Tez mam takie sytuacje.Ze wzgledu na moja prace sporo osob mnie zna I sporo jest ciekawych mojego zycia mimo, ze ja sie z nikim nie zaprzyjazniam.Wiem, ze sensacje w polskiej spolecznosci budzil i ciagle budzi moj zwiazek. W tym momencie ciąża bo jest ona juz widoczna. Coz wszedzie sa osoby, ktorych zycie jest tak nudne, ze zyja zyciem innych niestety.
Gwiazdeczko dobrze, ze wszysgko ok.Pewnie najblizsza wizyta za 3 tyg :-)
Carolajna ty pewnie caly dzien w pracy, zwolnij troche I zajrzyj do nas :-)
 
reklama
Solla nie, dzisiaj była wycieczka do Trójmiasta, coś tam małego upolowałam, jakieś paczki doszły. Odebrałam też wygraną z Chicco bo okazuje się, że ja też wygrałam ;) Od 18 w domku jestem, mama przyjechała i sprząta do tej pory, mąż w pracy ;) ale pakuje mi właśnie ręcznie robione praliny i torcik czekoladowy, nasz cukiernik zrobił :)
Jutro pojadę rano do pracy, później mąż ma dentystę więc muszę z nim iść bo zdezerteruje ;) :)
Synek zaczyna dokazywać, piękne chwile ;)
Dostałam też jedną z wymarzonych torebek ;) :)

Bozienka jak mąż?

Ja to często słyszę "że wam się jeszcze chciało bawić w pieluchy". Pytam wtedy a ch*j Cię to obchodzi???
Dosłownie. Bo nie pozwalam się wcinać w nasze życie.
 
Carolajna nie odzywam się do niego wiec nie wiem ale widać ze zaczyna go kark boleć i głowa tez ja juz co miałam powiedzieć to powiedziałam i więcej prosić nie będę ........
 
Ehhh, poprawiłabym mu jakby mi siedział pod ręką.

Mój pojechał sam do pracy a mieliśmy jechać razem w pierwotnej wersji tylko ja zrezygnowałam więc nie wie o co chodzi i milutki takiiii, że aż się lepi od tego lukru ;) :)

Kurde, facet miał mi zwieść auto ze Szwecji i znowu mu coś wypadło, wrrrrrrrrrrrrr!
 
Hej dziewczyny.
Dzisiaj była szansa pospać dłużej bo nie idziemy rano do pracy ale z objęcia Morfeusza wygnała mnie chęć na parówki. Mąż już jedzie do sklepu ;) :)
 
Madzia uśmiałam się z Twojej i mojej patologi:) Chciałabym aby wszyscy mieli takie patologiczne rodziny jak my :) Nie myślę tutaj o ilości dzieci tylko o tym jak jest u nas w domu. Szczęście i zrozumienie oraz szacunek. Ja mam czas dla dzieci i się im poświęcam oraz pielęgnuje ich talenty.
Solla masz rację ludzie maja zbyt nudne swoje życie dlatego interesują się naszymi.
My z mężem na dzień dzisiejszy jesteśmy jakby to powiedzieć "dorobieni". Mąż ma własną firmę budowlaną ja pracuje. Szczerze to możemy pozwolić sobie na nasze zachcianki. A teraz zachciało nam się trzeciego dziecka :)))
 
reklama
Anit nasze życie, nasza sprawa ;)
Ja ostatnio mówiłam do męża w żartach, że jak się uda to zaraz 3 dziecko a on po jakimś czasie, wczoraj, z pełną powagą pyta czy ja na poważnie mówiłam ; ) ;)

To się w sumie zobaczy, tyle lat czekaliśmy na dziecko, że może zaraz trafi się nam kolejne?
Chociaż ze względu na komplikacje w tej ciąży i wiek musiałabym się zastanowić ale lepiej nie planować, już się nauczyłam.
 
Do góry