reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Ależ proszę
 

Załączniki

  • 1440575054802.jpg
    1440575054802.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 39
Choco tylko chwile ;)
Bozienka racja, lecę pod prysznic i do pracy. Później mama przyjedzie na chwilę. O 17 jestem umówiona z kuzunką a wieczorem musimy regał skręcić bo wczoraj kupiłam.
Jutro rano znowu za miasto jedziemy bo niedługo muszę podjąć decyzję co do nowej restauracji. A jeszcze jutro popołudniu bratowa przyjeżdża znowu na kilka godzin :)
W piątek muszę ogarnąć operacje 2 psów i 1 kota...jakoś to podzielić bo nie wyrobię.
Jest co robić.
 
Hejka, wczorajsza wycieczka udala sie bardzo! Alex w ogole nie marudzil w aucie a tak sie tego balam, przespal sie na spacerze a w drodze powrotnej zjadl, pol drogi sie smial a drugie pol spal. Fajnie bylo spedzic dzien z moimi chlopakami :) tylko wyjechalismy o 4 nad ranem i wrocilismy o 4 po poludniu tak zmeczeni, ze padlam po osmej razem z Alexem, Na szczescie przespal cala noc, z jedna pobudka na piciu i tak sobie spalismy do siodmej.

A dzis fryzjer!!! Nie wiem czy bardziej sie ciesze na kolor czy na kawke wypita w spokoju :D
 
reklama
gwiazdeczka pewnie na jedno i drugie :-) ja w zeszłym tygodniu na spontana poszłam do fryzjera :-)
Brzuch mnie dziś mocno boli. Ostatnio miałam sporo nerwów i stresu. Zastanawiam się, czy umówić się na wcześniejszą wizytę.
 
Do góry