reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Carolajna No własnie ten dylemat miałam ,ze dłuzsze zepne ,teraz moge złapac w maleńki kucyk. Moze tylko tył króciutko a grzywa góra i boki dłuzsze, to zawsze mozna za ucho ułozyc czy złapac gumką :)
 
reklama
Boooziu Was nadrobić to się graniczy z cudem! Jeden dzień i pare sron postów...:D Ja ostro zapuszczam włosy z odrostem żeby na wiosnę móc zaszaleć z kolorem :D

A powiedzcie mi, czy dla Maluchów kupujecie wszystko nowe czy używki wchodzą też w grę? Tak się zastanawiam nad np ciuszkami z sh czy używanym łóżeczkiem.. Wiadomo, że zabawki dla takich maluszków używane są niezbyt higieniczne ale np ubrania które można uprać w 90 st?
 
Lady ja osobiście mam psychozę i nie kupię używanych. Co więcej nie wzięłabym nawet od kogoś bliskiego. Ale to moja prywatna taka schiza. ..
Ja nawet nie lubię oddawać ubranek naszej młodej, mimo, że stan bdb i jakościowo raczej bdb. Nie wiem co ze mną.
Poza tym jeżeli ktoś chce to dlaczego nie?
 
Emka mój lekarz pozwolił farbowac, mam blond bardzo jasny i używam mocnej farby, ale bez amoniaku.
Lady ja będę na początek miała dużo ubranek używanych od siostry. W ogóle jestem za tym, żeby ubrania w dobrym stanie były w obiegu i swoje też nie wyrzucam tylko wieszam przy śmietniku i zawsze ktoś potrzebujacy bierze. Naogladalam się programów w jakich warunkach pracują ludzie przy produkcji ubrań i cieszę się jak one mogą służyć długo :-)
 
Ja bym nie kupiła nic typu wanienka , wózek ,nie wiem. Ale ciuszki od rodziny jak wiadomo ze czysciutkie, zreszta zawsze mozna wyprac. U mnie tu akurat ciuszki nie sa drogie,wiec będą nowe no i nie mam tu rodzinki , w pl tez juz dzieciaki duze :(
 
A taką farbę wczoraj kupiłam, myślicie ze ok?
 

Załączniki

  • 1440588990393.jpg
    1440588990393.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 34
M@alinka hop hop jak z Małą? czekamy na info

demolka dzięki za pamięć :* Gorączka spadła teraz poniżej 36 st więc jest bardzo osłabiona, często spi i bardzo się poci... Do tego zaczęła kaszleć...niby lekarz ją badal i osłuchowo na razie czysto więc mam nadzieję, że nic poważnego sie nie przyplątało... Dziś miała robione badanie moczu ale na razie nikt nic nie mówi o wynikach, może wieczorem lekarz podejdzie to się czegoś dowiem.
 
reklama
Boli mnie dzisiaj podbrzusze ale tak rozciągliwie i do tego stopnia, że boli mnie krocze, dziwactwo.

Moja młoda po dniu na półkolonii, przyjechała dzisiaj 15 km! Szok. A niedawno zaczęła dopiero jeździć
 
Do góry