reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Carola mistrzyni odpoczynku!!

Bozienka to dziś robisz za położną śliczne!!

Madison nawet nie próbuj nadrabiać i tak połowe zapomnisz co komu chciałaś odpisać- próbowałam i poległam heheh a który tydz już macie?mnie też pobolewa brzuch jeden dzień mniej inny więcej, do poniedziałku wytrzymam.

Aschlee jak samopoczuce? już jutro zobaczysz maleństwo , nie miałaś ostatnio żadnych krwawień? może już wszystko będzie oki trzymam kciuki!

Gwiazdeczka aż miło czytać Twojego posta, małe rzeczy cieszą najbardziej tylko trzeba umieć je dostrzec:)

Emka ja nie mam nic z rzeczy dla dzidziusia oprócz bodów którym nie mogłam się oprzeć w poprzedniej ciąży ale jakoś jeszcze za serducho mnie łapie jak chcę je wyciągnąć:(

Magda jak się czujesz zwolniłaś ciut? mam nadzieję ze pogoda Wam dopisuje i dzieciaczki się wyszaleją na dworze a potem.... szybko padną:)

M@alinka hop hop jak z Małą? czekamy na info

Choco oj chyba szybko się nie wyśpisz porządnie Nastka podrośnie to drugi szkrab będzie Cię budzić raniutko, po porodzie pewnie wszystkie będziemy się meldować kilka godzin wcześniej hehehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzisiaj zaczęłam 17 tydzień. Wizytę mam dopiero 11 września, W ubiegłym tygodniu już raz miałam taką akcję z bólem brzucha, teraz znowu się powtarza. Na co dzień brzuch mnie pobolewa, ale to jest inny ból... Na tle nerwowym :-(
 
Demollka na szczescie nie bylo zadnych krwawien i plamienia tez odpuscily odkad zmuszam sie do picia.Licze w koncu na pozytywne wiesci i ze w koncu w 100% bede mogla byc spokojna.Maz jutro ze mna idzie zeby jak to powiedzial sprawdzic czy czasem maszciku nie ma :-D

Madison biedna.Moze faktycznie wczesniejsza wizyta bedzie lepsza bo bedziesz troche spokojniejsza
 
Madison jak Cię to nie pokoi to spróbuj wcześniej się umówić a jak się nie da to może masz możliwość tak jak ja wieczorem podjechać na IP żeby od razu sprawdzili czy wszystko oki? Aha na IP mi lekarz powiedział że jeśli mnie boli brzuch ( nie ciągnie czy kłuje) to mam wziąć tabletke przeciwbólową bo jeśli to nić groźnego to powinno przejść jak nie to do nich.. Nie wiem ile w tej teorii prawdy ale może coś jest.

Aschlee to dobry znak pewnie psychiczne aż lepiej jak wychodzisz z wc i nie ma krwi. Mój też przede wszystkim po to ze mna ostatnio był i musial sam dojechać do Niemiec do pracy bo został kilka dni dłużej ale na wieść że córcia przeżył szok stwierdził, że "nie umie się bawić lalkami" ot tacy są mężczyźni. Twój już wprawę ma hehe
 
Ostatnia edycja:
Madison dla własnego spokoju idź wcześniej jak się da:)

Ja dzis na badaniach byłam no i nagle mnie naszła ochota na cielecina pieczona ...pół miasta zjezdzilam i juz miałam zwątpic ale w dosyć nie pozorny punkcie dostałam .. wprawdzie nie tyle co chciałam bo miałam nadzieje na dwudniowy obiad ale dobre i na dziś ;) wiec ja dziś pieczone ziemniaczki mizerna i pieczona cielecina i powiem wam ze mam na to ochotę:) jak jakimś cudem zostaną dwie porcję na jutro to planuje cielecinkę w sosie i z kluseczkami :)
 
Kropek ciiii bom głodna.
Latam po mieście i załatwiam sprawy. Ale kupiłam bułki słodkie z serkiem i ciasto więc za chwilę zjadę do pracy i mniammm. A obiadek chyba dzisiaj ze schabowym będzie, tak mnie naszło
 
No własnie nie wiem tez rozmiarowo co kupic ,no i poczekam do piątku na potwierdzenie ze dziewczynka. Pewnie się skuszę chociaz na śpioszki :) Napewno w Pl kupię fajny rożek pikowany i kilka rzeczy Pl firm :)
 
madisoni - tak jak demollka mowi, mozesz na IP wieczorem podjechac, po co sie niepokoić. W ciąży z córką byłam kilka razy i nikt złego słowa nie powiedział. Mamy prawo się upewnić, że wszystko ok.

Magda - rób prawko, samochód to wolność ;-)

Bozienka - słodziaki!

NowaNatka - też jeszcze nic nie mam dla dziecka. Póki co czekam na usg najbliższe, może się maluch ujawni. Co do rozmiarów, to planuje kupić większość 62 na początek, tylko kilka szt. 56 (np z HM, tam mają większą rozmiarówkę wg mnie). Córka się urodziła 59cm, prawie 4kg wagi i jak jej w szpitalu założyli ciuszki 56, to ledwo się mieściła. Mąż musiał po większe lecieć do domu :-)

Dzisiaj córka miała trening na 8 - nieludzka pora ;-) wstałam o 6 i jestem nieprzytomna! Rozleniwiłam się przez te wakacje ;-)
 
madisoni lepiej jechać i sprawdzić będziesz spokojna..

Dziewczyny ja mam umówiona wizyte do fryzjera na jutro, dzis zaczełam 16 ty tydz. ,lekarz odradzał mi farbowanie, ale źle sie czuje z odrostem ciemniejszym. Kupiłam 2ga farbe bez amoniaku ,doradzę się jutro, a moze fryzjerka mi cos doradzi, np przeciągnąc moj ciemniejszy kolor na reszte włosow ala pasemka. Chce wymyslic cos zebym nie musiała za chwile znowu farbowac. Mysle tez o krótkiej wygodnej fryzurce, grzywka moze tylko dłuzsza. Zobacze co mi doradzi. Jade z Córą to nam trochę tam zejdzie.. ;)
 
reklama
Emka ja farbuje u fryzjera, rozjaśniacz bez amoniaku używamy. Super łapie.
Co do włosów to ja zapuszczam do ramion. Łatwiej mi będzie z małym dzieckiem ogarnąć taką długość niż układać krótkie
 
Do góry