reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Anit pod tym względem to jestem pewna, że chcę. Rozmawiałam już z lekarzami.
W przyszłym tygodniu skontaktuje się z bankiem w którym się przechowuje. W Polsce tylko jeden tak naprawdę ma akredytację.
 
Kiedyś widziałam jakiś program i jak swojego czasu miałam o tym jak najlepsze zdanie i byłam przekonana ze jak bede w ciąży to się na to zdecyduje to po tym programie jakoś pamiętam ze się zneutralizowalam ;) ale czemu nie pamiętam. Ale jak jesteś na tak to może warto porozmawiać z lekarzem o tym? Anit ma rację może nam jakieś info fajnie e zapodacie:)
 
Caro a który? Co będę wiedziała żeby były komórki dobrze przechowywane.
Z chłopcami nie pobierałam ale wiem że gdyby nie daj Boże oni zachorowali moglibyśmy skorzystać z komórek Tymka.
 
Kr0pek nie pytaj hehe Nie da się ich ogarnąć obie zadziorne na maxa! Do tego nie ma miejsc do których by nie wtargnęły i nie zniszczyły wszystkiego hehe także....:-) A obie w tym roku w tym roku skończyły dwa latka dopiero! ich rodzeństwa- przeciwieństwa!
Kuzyn na swoja mówi przesłodko MAŁA TERRORYSTKA
 
Carolajna ja nie. Z dwóch ważnych powodów. Po pierwsze, to krwi pępowinowej jest tylko tyle by wyleczyć człowieka z wagą do 40kg, więc nie do końca ratuje ona życie zawsze. Dwa pępowina w trakcie porodu nie jest jedynym źródłem pozyskiwania komórek macierzystych. No i w sumie po 3, nie ma żadnych badań i dowodów na to,że krew pępowinowa jest gwarancją wyleczenia chorób z zakresu jaki niby to leczenie obejmuje. Temat zgłębiłam dość mocno i jestem na nie.
 
reklama
Do góry