reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Pewnie rąk Madziu ale tak jak pisałam ze byłam napalony to właśnie po tym programie się mocno zawiodłam całym tym nakręca niem i ze tak naprawdę ze to tylko dobry biznes dla kogoś niż pożytek itp.
 
reklama
Odnośnie snów - w pierwszej ciąży śniło mi się, że zaczęłam rodzić w 23 tygodniu, a w tym samym tygodniu właśnie byłam. Możecie sobie wyobrazić, z jakim stresem czekałam na kolejny tydzień ciąży. /Sen pamiętam do dziś. Filip urodził się dokładnie w terminie ustalonym przez lekarza :)
U mnie wizyta 21.10. Na razie upieram się, że będzie Miłosz, ale do porodu może mi się jeszcze odmienić :)
Caro ja też jestem na nie.
 
Carolajna rozumiem. Pytałaś wiec powiedziałam co myślę. Zgadzać się nie musimy :-)


Mój Marcel co chwilę płacze. Męczy go kaszel. Chyba jednak bez lekarza się u niego nie obejdzie....


Spijcie dobrze dziewczyny!
 
Hej dziewczyny,
jak się spało? Jakas polamana się obudziłam dzisiaj, a właściwie to kotu się znudziło, że śpię i mnie obudził ;-)
Pogoda piękna, wstawiłam już pranie, żeby wyschlo na słoneczku.
Aschlee trzymam kciuki za kardiologa.
Magda jak noc minęła?
Kropek wiewior się wyniósł?
 
Witam wściekła z bolącą głową.
Ja nie wiem co z tą godziną 4 jest ale nie lubie jej. Dzisiaj znowu obudziłam się przed 4 i zasnełam przed 6 budzik męża zadzwonił zaraz dzieci wstały i po spani głowa mnie boli na maxa. Nadrabiam Was i ci drugie do mnie dociera.
Wczoraj byliśmy u znajomych i przywiozłam ubranka takie pierwsze i rogala do spania i jeszcze jakieś rzeczy. Ide kawe zrobić bo padne
Kropek no wiewiórki to bym się nie spodziewała.
Anit super że do domu a z lekcjami da rade.
 
reklama
Margaritta -chyba tak!!!!! Dzisiejsza noc była spokojna :) i oby tak zostało :) urządzenia jednak nie wyłączamy żeby inne zwierzę nam nie wpadlo:) z nie zapowiedziana wizyta..
Jadzia mam to samo z 4 godzina. Wstaje wtedy siku i leżę i z boku na bok i normalnie wściekliźnie można dostać bo zasnąć nie można.. jeszczę wczoraj poszalalam i biodro mnie bolało i miałam problem z przewraca niem się z boku na bok.. tragedia.. ale nie żałuję bo dosprzatalam wczoraj pokój i będziemy mogli wejść i go pomalować żeby go później dobrze wywietrzala na przyjście lili:)

Właśnie dostałam sms ze mi przyszła kasa i myślę i myślę skąd raka kwota..oczywiście ZUS.. ale nie za cały miesiąc tylko 28 września płacą mi od 3-19 września.. czyli całej miesięcznej kwoty mogę się spodziewac ok 28 października za 19.09 -19.10?
 
Do góry