reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Bozienka bez przesady co to mój dom dzieci nie widział? Przypominam że mam 8 siostrzenic i 1 siostrzenca i zdążyło się nawet kilka razy ze wszyscy na raz byli wiec jak mój dom to tornado przeszedł to i twoje "szkodniki" by przetrzymal ale plotkuj plotkuj;)

Ja się wzięłam za pokój lili ;) widzę koniec wiec nie jest źle ;)
 
reklama
Ja ledwo żyję...tak mnie ta głowa męczy.


Kropeczko
śliczne babeczki! Moja Nelly zerknęła i pytała,czy takie też zrobię :-)

Choco mi się śniło kilka razy w tej ciąży,że krwawię :baffled: Póki co kasy jakoś mi nie przybyło :-D Co gorsza, mi się śniło,że złamałam ząb, a to ponoć na choroby :-( Gdzieś indziej,że rozpad związku... :szok:
 
Ja kiedyś się bawiłam w takie rzeczy jak sennik czy tarot :-) strasznie lubiłam magię :-) i zawsze jak mi się coś śni to sprawdzam ale każdy sennik pisze coś innego ;-)
W moim pisze coś innego w internecie co innego
 
Bozienko no dokładnie....wszędzie coś innego :eek:



Kochane, komu mam jakieś wizyty dopisywać? No jak z płcią i imionami? Wiem,że być może pisałyście, ale będzie szybciej jak dacie znać teraz ;-)
 
reklama
Do góry