reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Magda chcę używać emolientow, bo doskonale sprawdzily się u dzieci mojej siostry i przyjaciółki. U nas niestety woda bardzo wysusza skórę, wiem po sobie. Jakby coś było nie tak to zmienię :-)
Ciepłe myśli współczucia
dla koleżanki.
Landrynko miło, ze się odezwalas, pozdrawiam Cię serdecznie :-)
Bozienka głowa do góry i pozytywne myślenie przywołuje pozytywne rzeczy :-)
 
reklama
Bozienko ja tak samo. Wiem,że trzeba myśleć pozytywnie i staram się,ale nie mogę się oszukiwać ,że taki rzeczy się nie zdarzają. Będę myśleć jutro o Tobie. Tak samo jak o Aschlee.
 
Caro to czekam na zdj:) bo też mam ten dylemat myśl o miękkiej ale w miarę nie wysokiej gladkiej:)

Bozienka nie przesadzaj wiadomo ze się takie rzeczy zdarzają szpitale są pełne chorych dzieci ale przecież nie masz żadnych przesłanek. Ja nawet nie myślę o serduszku mojej lili co mi są ze się będę denerwować. Nie zmienię nic więc ciesze się moim stan a jak będzie coś źle to trzeba będzie interweniowac i tyle. A takie wiadomości jak koleżanki madzi to no cóż nikt tego ni3 przewidzi i zamartwianie się nic nie da:*
 
Hej dziubaski moje!!:*
mialam sie wczoraj odezwac ,ale zasnelam z tego bolu i zmeczenia. dzwonilam dzis rano do mojego Gina, niestety jest na urlopie , ale z tego co opisalam to pewnie peherz , i kazal zbadac mocz i kupic urofutalginum . dzis od rana pije herbatke z zurawiny i czuje sie znacznie lepiej . znaczy boli mnie troche ale juz nie tak jak wczoraj,dalej bola biodra ii krocze ale tak juz pewnie bedzie.

Madziu , ale mnie nastraszylas tymi wadami .. z drugiej str bierzemy wszystko do siebie i sie schizujemy . przynajmniej ja tak mam bo polowkowe dopiero z a tydzien .staram sie myslec pozytywnie ale same wiecie jak to jest.

BOZENKA , ASCHLE jutro wizyta ??? zycze samych dobrych wiesci:)
 
Nowa no to super że dzisiaj lepiek

No dziewczyny czekamy jutro na wieści a na kturą macie wizyty?

A ja kawke pije po obiedzie tak się objadłam że aż zła jestem na siebie. Siedzie i ciuszki oglądam ma parę upatrzonych i mam nadzieje że będą jeszcze do wypłaty.

Moja mała gwiazdeczka zrobiła się bardziej ruchliwa :D nie są to porządne kopniaki ale przynajmniej czuje
 
reklama
Do góry