reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Cześć dziewczyny.



Jestem w szoku. Właśnie się dowiedziałam że znajomej synek w 19 tc ma poważne wady rozwojowe. Nikt tego nie widział wcześniej na usg. Dopiero na polowkowym. Dziewczyna w Pl. Boże jak mi przykro... :-(


AliaMaris powodzenia w przeprowadzce. Uważaj na siebie ;-)

Novaspace odpoczywaj jak najwięcej i dużo pij. Niech ból szybko mija!

Kropeczko bujaczek śliczny!!! :-)


Margarita a czemu od razu chcesz używać emolientow? Oilatum jest bardzo ciężkie u według mnie zupełnie nie potrzebne. Mam dwójkę alergików i uwierz, że najlepsza sama woda ;-)



Ja karmić piersią nie będę. Karmiłam tylko Nelly przez rok i wiem,czego nie chce ;-)


Jeju, nawet nie wiecie jak się stresuje jutrzejsza wizyta :-(
 
reklama
Madziu Ale to minelo:) fajnie ze juz jutro. B3da coś.działać u koleżanki czy nieodwracalne zmiany?

Choco ja zabrałam się za.mój grajdołek zmeczylo mnie przenoszenie prasowania do pokoju obok.. a co dopieeo reszta gratow załamać się idzie jaka to ilość
 
Madzia będzie dobrze jutro
Współczucia dla znajomej

Ja karmiłam oby dwuch tak do ok poł roku a potem butelka w sumie to tak chciałam i teraz też tak bym chciała.

Kropek dobrze że to nie kuna z myszami sobie poradzicie.

A ja dzisiaj obciełam wszystkie moje piękne paznokcie bo coś łamać się zaczeły :(
 
Byłam zamówić wykładzinę do pokoju młodej. Uffff. Wybrana i w drodze. Zdążą ją położyć przed meblami nowymi. Alleluja. Jeszcze jedno okno i drzwi do wymiany na szybko.
 
O boże współczuję jej strasznie... okropna wiadomość:(

Caro jaka wykładzinę kupiłaś bo właśnie się zastanawiam nad wykladzina i myślę o takiej jednolitej może szara może beżowa
 
Landrynka :-) umnie wszystko wporządku :-) u reszty raczej też ;-) fajnie ze się odezwalas :-)
Magda współczuję :-( właśnie takich wiadomości się obawiam jutro :-( i przed każdym usg ehhhhh
 
reklama
Kropek kolega jest kierownikiem sklepu i doradził fajną. Odpowiednia dla kota i dziecka :) no i jakość super. Były z najnowszych kolekcji ale 200/300 zł za metr. A to nie dla mnie :(
Wzięłam szarą, ładna. Jak przyjdzie to pokażę
 
Do góry