reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Kropek to może trutki lepiej? Wydają mi się bardziej "humanitarne" ;-) Miałam raz myszkę w domu i na łapkę i tak sie nie dała, przyszedł kot i sama sobie poszla :-)
Też chcę karmić piersią, a jedną butelkę kupię awaryjnie. Co do kosmetyków to kupiłam już oilatum, sprawdzony przez znajomych i rodzinę. Dojdzie pewnie też sudocrem, sama używam i uwielbiam. Jakby coś to się zweryfikuje w czasie uzywania.
 
No nie wiem co.jest w ofercie antymyszowej;) cośi doradza w sklepie napewno nie chce się znexac a najlepiej by było jakaś klatka.ze wejdzie co zje to sie zamknie a ja ją wypuścze na łąkę :) moż maja też jakieś odstraszające zapachy żeby nie przychodziły
 
Bozienka, a propos pokarmu, cóż kwestia jest taka, że córcia to wcześniak był... u nas też był ten problem a i mały nie był w stanie dość dużo wychlać. Skończyło się na mieszankach dla wcześniaków bo one bardziej energetyczne. Ale normalnie pokarm matki jest wystarczający, więc nie bój nic :-)
 
reklama
Dziewczyny bylam 2,5h na spacerze z moimi kabelkami a zmeczylam sie jakbym pol pola wlasnorecznie zorala ;)
Wystaje troche spod bluzy przy saying co czynilo mnie niemalze atrakcja turystyczna na miescie ;)

Ja karmilam prawie 4 miechy, pozniej co mloda nie chciala :)
Teraz jak sie uda to tez chce karmic :)
A butelek uzywam Tomme Tippe i Canpolu :)
Na odparzenia zas najlepsza zwykla maka ziemniaczana :) nic innego :)
 
Do góry