reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Ja w biodrach stosunkowo dużo przybieram. Już teraz czuję różnice, a za 2-3 miesiące to w ogóle nic normalnego na siebie nie wcisnę.
Jeśli idzie o wagę to mam tak 4-5 kg na plusie, w zależności gdzie i kiedy się ważę. Ogólnie wagę mam jak poprzednio, pewnie znów wyjdzie kolo 16kg na plusie.
Carolajna - a te zwężone gumki potem nie będą za ciasne?

Jeśli chodzi o wszelkie boleści to mnie dziś też brzuch męczy (właśnie tak trochę okresowo). Mimo że dzień generalnie spokojny.

Magda - mamy ząbkowanie razem z mega katarem. Nie polecam ;-)
 
Choco no ja się zaopatrzyłam lumpie i teraz 2 bluzki na allegro kupiłam używane ale to normalne że jak nie mamy się w co ubrać to nie ciekawie

Kingula tak mam tak nieraz i niby to normalne ale staram się wtedy poleżeć

Żaba ja 5kg a w pomprzednich ciążach na tym etapie 10.

Ja dzisiaj po kawce kupiłam bolerko i kapciuszki zaraz dam fotke na odpowiednim wątku i jeszcze dostałam dzisiaj troche ale raczej większe
 
Chciałabym wprowadzić zakaz pisania i dodawania zdjęć z pysznościami!!! czytam i myślę co bym zjadła! Dobrze że mama zrobiła koperty z jabłkami, poleje czekoladą i zaszaleje hehe
Ja z ubiorem nie mam problemu dżiny mam ze stretchem więc dalej w moje wchodzę, jestem +3kg

Magda kiedys kuzynka robiła muffinki z nadzieniem bananowym,te z masą do rafaello też są pyszne a jak nie tylko dla dzieci to może jakiś ajerkoniak;-)


Tiniaq ja biorę całą ciążę metforminę, po poronieniu wyszło mi że miałam baardzo duże skoki insuliny co mogło się przyczynić do poronienia. Mój gin szkoli się w stronę cukrzycy bo od jakiegoś czasu sam ma bardzo silną i musiał zrezygnować z pracy w szpitalu, dał mi mnóstwo informacji, artykułów dot wpływu metforminy na dziecko. Tak jak Magda pisze w innych krajach nie przerywa się podawania leku chyba że zmianę na insulinę.
 
Ostatnia edycja:
Demolka - zgadzam się. Ja nadrabiałam forumowe zaległości w nocy, jak się Misiek obudził i gdyby nie to, że nie mogłam go samego zostawić to na pewno poszła bym po coś smacznego ;-)
 
Dziękuję za pocieszenie plaszczowe oraz za wyrozumiałość :)
Mam już na oku inny ;) i macie rację - fajnieszy :*
A co do wagi to się trochę martwię bo tak jak pisałam ostatnio chce mi się jakoś więcej jeść i pewnie teraz z tej okazji przytyje.
I znów będę lamentowac :)
 
reklama
Do góry