reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Carolajna na zakupowym przeczytałam ze idziesz w gości może sobie odpuść skoro Cię boli pieron wie co to jest . Nie obrażaj się ze znowu się wtracam ale jakoś się tak martwię ;-)
 
reklama
hej dziewuszki:) jak Wam mija dzionek?widze ,ze Carrolajna w gosci sie wybiera;p
ja natomiast borykam sie z krwia z noska dzis;/ mam nadzieje ze to nic groznego bo od paru lat z nosa nie krwawilam .
dodatkowo czuje uklucia w pochwie i brzuszku chyba sie macica naciaga jak myslicie??
 
A ja wybrałam się na zakupy i przyokazji odwiedziłam 2 sklepy i strasznie spodobał mi się wózek Pajero :-) jeden z wielu wkoncu mi się spodobał ;-) idę zrobić spagetti cosik głodna się zrobiłam ;-)
 
a ta krew to chyba nic takiego skoro zdazyla sie tylko raz..
a co do gosci . we wrzesniu mam duzo imprez no i co chyba musze kupic jakas sukienke dla grubasków . na koniec wrzesnia ide na urodziny pozniej na slub tylko cywilny ale mam byc swiaadkiem i teraz jedna sukienka czy dwie na ta uroczystkosc ?dodam ze to u tych samych znajomych sa imprezy.moze kupie cos uzywanego na allegro? kurcze nie wiem ..:)
 
Ja dostałam Quinny Buzz 3 jeszcze. Mój ukochany :)

Natka ja dostałam od męża ciążówke super a dzisiaj na wyprzedaży w Zara kupiłam dzianinową super sukienkę i chyba w nią wlezę ;)
Kup jedną sukienkę i zmień dodatki czy zarzuć marynarkę ;)
 
Ostatnia edycja:
NowaNatka ja tez borykam sie juz kilka dni z problemen z krwawieniem z nosa i dziasel.Jutro podpytam lekarza
czy da sie to jakos zmniejszyc
 
carolajna i jak ten twoj wozek sie sprawuje bo one mi sie mega podobaja ale slyszalam rozne opinie ze nie wygodne sa wprowadzeniu itp a jaka jest Twoja opinia?
 
reklama
NowaNatka ja tez borykam sie juz kilka dni z problemen z krwawieniem z nosa i dziasel.Jutro podpytam lekarza
czy da sie to jakos zmniejszyc

a dziasla mi juz dawna krwawia . zaczelam je mocno szczotkowac i jakos te samoistne krwawienie ustalo ale pojawia sie przy myciu zebow. zapytaj jak mozesz i napisz mi co lekarz powiedzial :) dobrze?:>
 
Do góry