reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Mkvet u nas połowa pobudek jest wtedy jak Hanula przekręci się na brzuch i nie potrafi się odwinąć. :confused2: No mogłaby już nauczyć się obrotów z brzucha na plecy :confused2::confused2:
A jak tak płacze przez sen czy się rzuca to tylko smoczek ją uspokaja. Bardzo dużo ciągnie tego smoka :confused2:

PaniAg na co jutro szczepicie?

Czy używacie parasolki do wózka?
 
reklama
Magmich nie, akurat tesciowa nie miala nic wspolnego z moim zatruciem. Akurat wczoraj mi zaplusowala, bo przychodzila i pytala czy czegos potrzebuje. Odkurzanie to dobry sposob na zaspokojenie wyrztow sumienia, tez tak czesto robie ;)

Bettina dowiadywalam sie w ZUS i pracodawca nie ma wyznaczonego czasu na przeslanie dokumentow, musi tylko to zrobic niezwlocznie, ale nie jest powiedziane w jakim czasie.... Parasolke do wozka mamy, ale rzadko uzywamy.

Betula mam nadzieje, ze jestes zadowolona z tej wizyty i w koncu skoncza sie Wasze problemy. Co do przyrostu to Antek byl mierzony na ostatnim szczepieniu, czyli 23 czerwca to mial 68 cm, czyli od urodzenia urosl 14 cm. Nikt nam nic nie mowil, ze nie mozna prostowac dzieciom nozek w takim wieku.

Aschlee to mnie zaskoczylas, musze przyznac. Jaka by nie byla diagnoza, to na pewno dacie sobie z tym rade, silne dziewczyny jestescie ;) Tez mam znajomego z epilepsja i zyje jak inni ;)

Antek szaleje, bo nauczyl sie przewracac z brzucha na plecy i jak go ubieram to musze go "ganiac" bo tylko sie turla...a tak w ogole to nie wiem po co mojemu dziecku zabawki, skoro ma swoje raczki i nozki, i to nimi bawi sie najlepiej :)
 
hej u nas tez ostatnio Maly placze przez sen . Ewidentnie cos mu sie sni:)
do tego Karol uwielbia oglądać reklamy -wiecznie patrzy w tv wlaczylam mu świnkę Peppe az biegal w miejscu taki zadowolony. Wasze maluszki tez sa takimi telemaniakami?;)

doradźcie mi czy kladziecie dzieci już na kocyku na podliczę żeby sie bawil?
 
Natka ja kładę na macie z puzli albo na flanelowej pieluszce na dywanie.
Czasem włączę Zosi piosenkę na yt to jest mocno zaciekawiona ale też szybko traci zainteresowanie. Najbardziej lubi jak ją nagrywam i jej puszczam dźwięki :)

Bettina u nas też smok pomaga ale czasem tylko na 30sek bo go wypluwa
 
Ufff wreszcie kontakt ze światem. Mąż nieopacznie pozbawił mnie neta na większość dnia. Rany jak my kiedyś bez tego funkcjonowaliśmy to nie wiem.

Co do parasolki to ja mam ale użyta była może z trzy razy. Wydaje mi się że bardziej się sprawdzi przy spacerówce.

Moja nadal bawi się na macie i na razie nic innego jej nie rozkładam chociaż mam w pogotowiu koc.

Ja dzisiaj nie wyspana bo jaśnie księżna rozkopywała się przez sen chyba z milion razy a ja chodziłam ją przykryć. Efekt taki że ona wyspana a ja nie. Mąż stwierdziła że trzeba jej śpiworek kupić bo skubana to nie dość że koc skopie to jeszcze ze skarpetek się wykopie i nogi zimne. Dziwne że się nie obudziła jak jej te skarpetusie naciągałam.
 
mag wiem co to znaczy dziś byc nie wyspanym naszczescie maly śpi a ja mam okazje odpocząć.
zamowilam krzeselko do karmienia,tylko teraz mam problem chce zamówić tez lyzeczke dla maluszka tylko nie wiem jaka wielkość +4m czy +6m ?skoro to jego pierwsza lyzeczka ..
 
Natka ja kupiłam najzwyklejsze łyżeczki w Rossmannie i dają radę.

Demollka smacznego.

Moja też śpi jak wstanie dostanie mleczko i pójdziemy na spacer bo na jutro zapowiadają zimno i deszczowo to trzeba jeszcze skorzystać.
 
reklama
Betula odczep Ty się kobieto od Hani bo Ci się młoda przed 15ka. wyprowadzi hihi
ja łyżeczki mam z tomee i nawet nie zwróciłao uwagi od którego miesiąca są.
Carol to Daniel mało je pewnie nic mu nie dorówna mleka! moja dzisiaj pierwszy raz rybę jadła dałam trochę a tu krzyk ryk że mało i cale 120g zjadła hehe
 
Do góry