reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Do 6 mca życia smoczek nie ma wpływu na zgryz. Co prawda my używałyśmy do 2 r.ż. Teraz zobaczymy jak długo ale bez smoczka ani rusz. Mały do zasypiania lubi.
 
reklama
PaniAg fajny Twoj maly mezczyzna i rzeczywiscie bujna czyprynka! :)

Magmich i Bettina fajnie, juz 3tyg dzieciaczki sa z wami, a my sie dalej turlamy w dwupaku ;)

Ja mialam dzis kolejna wizyte i bez zmian wszystko he he szyjka dluga i zamknieta, nic sie nie ruszyło. Dowiedzialam sie, ze jak w przyszlym tyg nie urodze to beda mi wywoływac porod. Teraz mam tylko obserwowac czy dzidzia sie rusza i we wtorek znow kontrola.

Ja tez nie widze w smoczku nic zlego. Niektóre dzieci maja bardzo silny odruch ssania i im to pomaga, wiec po co meczyc siebie i maluszka?
 
Hej
Ja dzisiaj walczę drugi dzien bez laktatora, mała budziła sie ze zegarkiem w ręku co 3 godziny, prawy sutek bardzo nadal boli, ale zaciskam zeby, w koncu przejdzie
Co smoka, to próbowałam dac pierwszej córce, nie chciała, teraz czasem daje i sie uspokoji , ale rzadko.
A szkoda, bo wole taki uspokajacz niż cyc

Moja Malutka
ImageUploadedByForum BabyBoom1456493928.108221.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1456493928.108221.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1456493928.108221.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 461
Sliczne bobaski.

Nova ale ma sliczne wloski.Moja tez ma ciemne ale nie tak duzo ;)

Gratuluje wszystkim nowym Mamusiom.

PaniAg duze Malenstwo ;)
 
Nova ale ślicznotka. :blink: Kolejny dzieciaczek z czupryną bujną, fajnie wyglądają takie maluchy z taką ilością włosków :laugh2:

Byłyśmy na spacerze ale tylko godzinę, śnieg zaczął sypać i musiałyśmy wracać. :hmm: Szkoda bo mimo, że temperatura w okolicach zera to całkiem ciepło.

U nas smoczek stosowany jest z powodzeniem. Mała lubi z nim zasypiać, jak zaśnie to jej go wyciągam i tyle. Czasem mam wrażenie, że ona ciągle by coś ssała bo jak nie ma smoka to piąstki bierze do buzi i ssa :-p
 
Pani Ag - jeszcze raz gratuluję i życzę szybkiego dojścia do formy :) Śliczny chłopak :)

Nova - ale słodziak :) i jaka czupryna :) trzymam kciuki za karmienie

My przedwczoraj (14 dni) byliśmy na pierwszej wizycie i mamy +600g od wagi urodzeniowej. Cieszy mnie to bardzo, bo N ciągle ulewa.
Co do kp to wiem, że są różne spojrzenia na tę kwestię - ja uważam zasypianie przy cycu za zupełnie naturalne i w sumie nigdy mi to specjalnie nie przeszkadzało. A może po ponad trzech latach jestem już przyzwyczajona ;-).
Co do smoczka to moim zdaniem jest ok, o ile rodzice znają umiar. Dziwnie wyglądają dla mnie np dzieci barwiące się w piaskownicy, gadające przez smoka (takie 2-3 latki). Ale też nie znam sytuacji, więc nigdy bym się nie posunięła do komentowania lub radzenia rodzicom.
Moi są akurat bezsmoczkowi. O. dlatego, że smoka nie akceptowała, a ja nie widziałam powodu, żeby ją zmuszać. M. może i by ze smoka korzystał, ale był na tyle spokojny, że nie było potrzeby . Teraz N. zapowiada się znowu na awanturnicę, która ciał obcych nie uznaje.

Seforka - wpływ laktozy w pożywieniu mamy na skład mleka wydaje mi się trochę wątpliwy, ale jeśli może pomóc to czemu nie :)
 
reklama
Do góry