reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
PAniAg może ten spokój stąd, że już jutro się u Ciebie wyjaśnij. Ale daj nam znać.
No 3h spaceru w ciąży to ciężko... Chociaż jak byłaby wiosna taka w pełni to ja uwielbiam chodzić.
Bettina pewnie z nadmiaru czasu. Jakbym wymyśliła jakieś zajmujące zajęcie to pewnie większości z tego bym nie wyczytała;)

Mój Mąż z okazji urodzenia dziecka planował kupić mi express do kawy. Taki z ubijaniem mleka i mieleniem ziaren. Ale powiedziałam mu, żeby nie kupował, bo mamy teraz inne wydatki, a ja mogę mieć w dalszym ciągu jakąś rzecz o której nadal będę sobie marzyć;)
 
Nasz związek we wrześniu ma pełnoletnią rocznicę poznania się oraz 13 rocznicę ślubu :errr: toż to szok jaka jestem stara :laugh2:.

Od kwietnia zapisałam się na indywidualne lekcje z trenerką fitness a co wrócę do pracy "top mama" . :-D:biggrin2:
 
reklama
Ach dziewczyny w dwupaku-jak ja was rozumiem! To czekanie juz czlowieka dobija! U nas polozna mowila, ze od czasu do czasu lampke wina mozna wypic, zwlaszcza przed porodem na rozluźnienie, ale jak juz tyle wytrzymalysmy to po co nam ta jedna lampka na sam koniec?
Ja mojego pytałam czy przewiduje jakis prezent, a on do mnie, ze pierwsze słyszy o takiej "tradycji" i sie smieje, ze najwiekszym prezentem bedzie nasza córcia :):p no ciekawa jestem czy chociaz jakies kwiaty dostane?
Podobno jest takie wyliczenie niemieckiego lekarza: data ostatniego okresu+7dni-3miesiace+1 rok i wtedy wychodzi mi dokładnie 27 lutego :)
Bettina ma racje nasze dni i tak sa juz policzone ;)
PaniAg kciuki za jutro, moze wrocisz juz ze swoim malenstwem do domu?
 
Do góry