reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

To Wam współczuję tych telefonow i pytan. U mnie ani rodzice ani teściówie nie molestowac pytaniami. Moja przyjaciółka codziennie pyta ale ona może :) jak juz z kimś rozmawiam to się pytają tak przy okazji, chyba bardziej z grzecznosci bo skoro się nie chwałę to chyba wiadomo ze jeszcze nie.
 
reklama
Hej dziewczyny rozumiem wasze poirytowanie czekaniem i telefonami ale pomyślcie już bliżej niż dalej, że może już za chwilkę dzieciaczki zechcą wyjść. Tak na marginesie mój telefon ma opcję automatycznego odrzucania numerów które mu się wskaże sprawdźcie może u was też jest;);)

Lilith gratuluję wyczekanego synka:)

Kati przysiady to ja polecam plus lekki trucht po mieszkaniu :)
 
Lilith ogromne gratulacje, w końcu się doczekałaś :laugh2:

Dziewczyny oczekujące jeszcze na maluszki jak ja was rozumiem, czas dłuży się okropnie, tu boli, tak strzyka a rozwiązania nie widać i jeszcze te denerwujące pytania znajomych, ech. Ale za chwilę to się skończy, innej opcji przecież nie ma ;-) ;) Widocznie wasze maluszki potrzebują jeszcze chwili w brzuszku :tak:

Podziwiam mamy co mają już dwoje albo więcej dzieci. Jesteście super hero :-p Bo ja czasem za swoją jedną nie nadążam, ciągle jeszcze staram się wypracować jakiś rytm dnia chociaż czasami to trudne ;-) ;)
 
Marcelek
 

Załączniki

  • 1455890088381.jpg
    1455890088381.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 100
reklama
Do góry