reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Masakrę. ..
 

Załączniki

  • 1455828987818.jpg
    1455828987818.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 103
reklama
Caro az tak zle nie.jest..z gorszymi paznokciami do poprawki do mnie przychodzili.

Ja.juz.leze w lozku....od godziny mam skurcze...brzuch caly twardy jak kamien masakra troche boli ale do wytrzymania...byle do.jutra.

A wiec dobranoc dziewczyny...jutro sie.odezwe...no chyba ze nie bede mogla usnac to bede po nocach posty pisac :p
 
Lilith powodzenia ;) a może już po :)

Ja nadal w dwupaku, wczoraj tylko postraszylo, skurcze nieregularne, wieczorem jeszcze jakieś klucia i nic.. dalej czekamy :) choć te bole już mnie męczą..
 
Mkvet korek strzelił ale tak łagodnie :-) do tego porównałam ten dźwięk. Wody zaczęły odchodzić o 1.10 w szpitalu byłam o 2 a pierwsze skurcze odczuwalne były koło 5 z tym że jeszcze rozwarcia nie było i mały był daleko. Po 6 dostałam antybiotyk i zaczęły się mocniejsze skurcze. O 10.45 urodził się Tymek ;-)
 
Carolajna no cóż... nie będziesz polecać tego zakładu...
Lilith trzymamy mocno kciuki!
A ja nadal nie urodziłam. Takie miałam objawy Kati jak Ty... Ale dziś wszystko ustąpiło.:(
Anit w sumie trochę to wszystko u Ciebie trwało. A antybiotyk dostawałaś ze względu na dodatniego paciorkowca?
 
Mkvet a u mnie dzisiaj jeszcze gorzej boli.. :( wydzielina dziwna.. normalnie mam ochotę ściągnąć ten brzuszek tak jak plecak :p
Oj chyba zrobie dzisiaj parę przysiadow jak Magmich ;) może jeszcze jakiego ostrego kurczaka curry zjem :D
 
Kati to już objawy takie, że pewnie za chwilę ściągniesz.:)
Ja sprzątam czyste mieszkanie... Ale dopada mnie jakiś taki dół i zniecierpliwienie i już nic mi się nie chce....:(
 
reklama
Dziewczyny z 40 tc ja to nawet takich objawów jak wy nie mam. Taki mocny ból postraszył z soboty na niedzielę a tak to nie czuję bólu. A miało być tyle dzieciaczków w tym tygodniu a tu tylko te z cc. No nic jeszcze mamy szansę ale ja chyba za wami się ustawię.
Zastanawiam się czy oby strach mnie nie blokuje dlatego nic się nie dzieje. Jakoś dużo bardziej boję się tego porodu niż pierwszego, mimo że poprzedni do traumy nie należał.
 
Do góry