reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Ja wpadam tylko tak na szybcika.Gratuluje wszystkim rozpakowanym Mamuska a tym jeszcze w dwupakach zycze lekkiej koncowki ciazy, szybkich i jak najmniej bolesnych porodow :tak:
 
reklama
Lilith śliczny chłopak tylko patrzeć jak będzie koleżanki zapraszał;)

Bettina ja mam dwójkę ale wcale nie czuję się jak super hero tylko mega zamęczona i czasami nie wiem w co ręce włożyć ale mam nadzieję że powoli dojdę do ładu i złapię jakiś sensowny rytm prac domowych.

Aschlee napisz co u Ciebie słychać, dawno Cię nie było.

Mam nadzieję że jutro u nas pogoda dopisze i wyjdziemy na jakiś krótki spacerek. Mąż dzisiaj zmontował wózek tylko kółka trzeba dopompować. Eryka dzisiaj kończy 2 tygodnie ale ten czas leci.
Muszę się pochwalić że już mam wagę sprzed ciąży, teraz przydałoby się zrzucić jeszcze z 4 kg i byłoby super.
 
My na spacery zaczniemy wychodzić od niedzieli i mam nadzieję, że już regularnie. Dzisiaj padało ale na balkonie miałam sucho więc Hania tam się wietrzyła. Też dzisiaj skończyła 2 tygodnie :laugh2:
 
reklama
Ja jakos weny nie mialam za bardzo albo czasu brakowalo,trudna koncowke ciazy ale wazne ze wszystko zakonczylo sie dobrze.My z Vivi w domku.Malutka cala i zdrowa u mnie jeszcze nie najlepiej ale powolutku sie poprawi i bedzie ok.Troche mnie ten moj mly uparciuch przetrzymal ale cierpliwosc sie oplacala

Jestem mega zmeczona ale i mega szczesliwa ze mam tego mojego malego glodomorka

To tak w skrocie :)
 
Do góry