reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Tyle, że u mnie to jeszcze nie jest na 100 % pewne czy to rzeczywiscie jutro, czy jednak w poniedzialek...ale nastawiam sie na jutro. Zalezy czy jutro beda mieli miejsce ;/ ale na pewno jutro rozmowa z anestezjologiem.
Zamierzam sie zmeczyc dzis i pozno pojsc spac, mam nadzieje, ze jednak nie bede miala problemu z zasnieciem, bo wstalam rano i cala noc nie spalam, no prawie cala ;)
Jedyna mysl, ktora mnie nastawia pozytywnie to taka, ze poznam najwazniejszego mezczyzne w swoim zyciu!!!!!!! :) :)
 
reklama
Lilith ja się cieszyłam, że wzięłam za dużo bo mały ulewał i zmieniałam często ubranka i pieluchy tetrowe. Aż mi brakło, mąż dowoził. Kosmetyki wzięłam miniaturki z Rossmann, możesz też kupić pojemniczku małe i przelać Sobie Twoje domowe. Miałam tak wszystko, nawet pastę do zębów i płyn do płukania ust aż po żele pod prysznic itd.

Magda znam ten ból, Daniel ulewa i wymiotuje, zmiana mleka nie dała nic więc zostajemy przy mleku dla dzieci ulewających a ono powoduje zaparcia... ; (
 
Witam się po śniadanku,
Jenot gratulacje wielkie.
W związku z tłustym czwartkiem już się nastawiam na wieczorną zgagę;) u mnie waga stanęła w miejscu i mam jakieś 8 kg więcej od pierwszego wpisu w karcie ciąży.

Magda super że u Ciebie idzie ku lepszemu w końcu kiedyś będzie z górki.

Lilith ja do szpitala kupiłam sobie kosmetyki mini w rossmannie właśnie po to żeby zaoszczędzić na miejscu.

Caro pamiętam że na zaparcia u pierwszej córki lekarz zapisał mi debridat i powiem Ci że pomogło.

Ola relaksuj się dzisiaj z kawką i pączusiem i myśl pozytywnie.
 
Ja też w sumie wzięłam dużo ubranek, najwyżej przywiozę czyste:) wszystko popakowałam oddzielnie w woreczki:) Wolę mieć więcej rzeczy niż czuć dyskomfort że czegoś mi lub Zosi brakuje:) Dlatego każda z nas ma swoją walizkę.
 
Tyle, że u mnie to jeszcze nie jest na 100 % pewne czy to rzeczywiscie jutro, czy jednak w poniedzialek...ale nastawiam sie na jutro. Zalezy czy jutro beda mieli miejsce ;/ ale na pewno jutro rozmowa z anestezjologiem.
Zamierzam sie zmeczyc dzis i pozno pojsc spac, mam nadzieje, ze jednak nie bede miala problemu z zasnieciem, bo wstalam rano i cala noc nie spalam, no prawie cala ;)
Jedyna mysl, ktora mnie nastawia pozytywnie to taka, ze poznam najwazniejszego mezczyzne w swoim zyciu!!!!!!! :) :)
A to widzisz ja np wczoraj sie zapisalam na cc i wiem ze na bank bedzie na mnie miejsce czekalo...nawet skierowanie na badania dostalam zeby zrobić dzien wczesniej aby cc odbyla sie z samego rana zaraz po moim przyjezdzie bo tak to musieliby porobic mi w dniu cesarki i odbylaby sie najwczesniej o 13
 
Witam się po śniadanku,
Jenot gratulacje wielkie.
W związku z tłustym czwartkiem już się nastawiam na wieczorną zgagę;) u mnie waga stanęła w miejscu i mam jakieś 8 kg więcej od pierwszego wpisu w karcie ciąży.

Magda super że u Ciebie idzie ku lepszemu w końcu kiedyś będzie z górki.

Lilith ja do szpitala kupiłam sobie kosmetyki mini w rossmannie właśnie po to żeby zaoszczędzić na miejscu.

Caro pamiętam że na zaparcia u pierwszej córki lekarz zapisał mi debridat i powiem Ci że pomogło.

Ola relaksuj się dzisiaj z kawką i pączusiem i myśl pozytywnie.
Tabletki??

Już widzę, że w granulkach. Od jakiego wieku stosować można? Jest na receptę?
 
Caro nie to była zawiesina podawałam ją z odrobiną mleka lub wody normalnie butelką, u mnie się sprawdziło i wystarczyła jedna butelka tego leku potem wszystko z jelitkami się unormowało. Wiem od znajomej że też dostała to dla swojego synka.

A do picia dla małej od tego samego lekarza dostałam herbatkę Bobofen z tym że ciężko ją było dostać i zawsze mi sprowadzali w aptece kosztowała chyba coś koło 5 zł.
 
Jenot gratuluję córeczki :) dużo zdrówka
Olaolala relaksuj się ile wlezie bo po porodzie ciężko będzie się wyspac. Na pewno dasz sobie ze wszystkim rade bo tak szczerze mówiąc to nie masz wyjścia ;)
Lilith ja też chcę chudnąć. Bo jest z czego. Mam 30kg na plusie :( juz opracowuje plan zdrowej diety po porodzie ale do tego czasu hulaj dusza...;)

Ja dzisiaj byłam na badaniach krwi i na zakupach początkowo małych które przerodziły się w duze ;) mnie na sklepy puścić i nagle wszystko mi się przyda. Nawet kolczyki sobie kupilam jakbym w domu nie miała całej szkatulki. Plus jest taki ze się zmeczylam a na tym etapie męczenie jest wskazane żeby porod był latwiejszy. Zaraz przychodzi polozna, potem gotuje obiadek i sprzątam wiec dzień będzie intensywny i może będę lepiej spac. Moje dziecko wstalo dziś z temperatura 37.3, ale płakała ze chce iść do szkoły bo dzisiaj bal. Wiem ze jestem nieodpowiedzialna, ale puściłam ja bo mi się żal zrobiło ze tak czekała na ten dzień i ma piękną suknie rozowa. Mam tylko nadzieje ze powie pani żeby dzwoniła po rodziców jeśli poczuje się gorzej. Najbardziej ze wszystkiego zaskoczył mnie mój maz. Mianowicie postawił się szefowi i odmówił tej delegacji o której Wam pisalam. Powiedział ze nie może mnie tak zostawić na 8 dni. Widzę że go to mimo wszystko gryzie ale cieszę się że podjął taka decyzje. Szczerze mówiąc gdyby się zgodził i pojechał to straciłabym do niego szacunek jako męża i ojca rodziny bo wie ze oprócz niego nie mam na kogo z rodziny liczyć.
 
reklama
A ja sie wlasnie zastanawiam czy przed cc tzn rano jak wstane moge sie chociaz wody napic? Bo nie pamietam kompletnie...a rano jak wstaje to i tak zęby musze umyc i tak no i sahara w buzi.

Zrobilam znowu porzadki...mam nadzieje ze juz ostatnie bo szajba mi juz odbija.
Torbe tez od nowa spakowalam...dodam jeszcze pare ciuszkow dla malego jak poprasuje :p
 

Załączniki

  • 1454584703541.jpg
    1454584703541.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 59
  • 1454584717830.jpg
    1454584717830.jpg
    49,5 KB · Wyświetleń: 61
  • 1454584731578.jpg
    1454584731578.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 61
  • 1454584747566.jpg
    1454584747566.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 59
  • 1454584775476.jpg
    1454584775476.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 59
  • 1454584786576.jpg
    1454584786576.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 59
  • 1454584800716.jpg
    1454584800716.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 56
  • 1454584815715.jpg
    1454584815715.jpg
    64 KB · Wyświetleń: 63
Do góry